Gündem Haberleri

  'ACUN'UN SON ÇIRPINIŞINI İZLEDİM'

  Hürriyet Haber
  25.07.2012 - 17:07 | Son Güncelleme:

  'Merve'ye ders vereceğim' diyen Acun Ilıcalı'ya Büyüksaraç'ın yanıtı gecikmedi.

  Acun Ilıcalı dün akşam konuk olduğu 'Kenan Erçetin ile 60 Dakika' programına konuk olmuş ve Merve Büyüksaraç'ın 'Bize yemek veriyorlardı' iddialarına yanıt vermişti.

  Ilıcalı, Büyüksaraç için " Açlıktan hafızamızı kaybediyorduk" diyor. Açlıktan bayıldığı görüntüler var. Bu yaptılarını cahilliğine veriyorum. Sonra da " Bize yemek veriyorlardı" diyor. Ben 22 milyon yatırdığım bir projeyi insanları besleyerek neden tehlikeye atayım. Bu yemek yememe yarışması değil. Biz zaten başta yarışmacılara erzağını veriyoruz. Merve programa yönelik bir eleştiri yapsaydı sorun olmazdı ama bana ve ekibime iftira attı. Ona çok büyük bir ders vereceğim herkes görecek. Adli yollara başvurduk. Sonuçlarını da herkes görecek. Allah onu ıslah etsin. Bir de " Beni montajla kötü gösterdi" dedi. Sen kimsin ki seni kötü göstereceğim." demişti.

  İŞTE ACUN'UN O SÖZLERİ / WEB TV           

  Merve Büyüksaraç'ın Acun Ilıcalı'ya yanıtı gecikmedi.

  Büyüksaraç sayfasına "Dün gece Acun Ilıcalı'nın son çırpınışını izledim :) Benden bahsederken ağzı köpürüyordu. Acun Ilıcalı bana ders verecekmiş :) Elinden geleni ardına koymasın" yazdı.

  ACUNUN SON ÇIRPINIŞINI İZLEDİM
  MERVE BÜYÜKSARAÇ SURVIVOR'DA BÖYLE YARIŞMIŞTI - FOTO GALERİ        

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı