Gündem Haberleri

  Acısız, hızlı kesin ölüm

  İsmail AKTAŞ / İSTANBUL
  09.10.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bahçelievler'de özel bir hastanenin ameliyathanesinde intihar eden 20 yaşındaki anestezi hemşiresi Nazlı Aksu’nun ailesi ve arkadaşları büyük üzüntü içinde.

  NAZLI HEMŞİRENİN FOTOĞRAFLARI

  Aksu’nun hastaneden hemşire arkadaşı İlknur Akbaş, “İlacı aşırı dozda enjekte etmiş. Bu ilacın solunumu durdurma özelliği var. Çok fazla aldığından bir dakikada hayatını kaybetmiştir. Acı çektirmeyen, çok hızlı ve kesin bir ölüm yolu. Hiç kurtulma ihtimali bırakmamış” dedi.

  ‘Çok yorgunum’ demişti

  Özel bir hastanede yaklaşık 7 ay önce anestezi hemşiresi olarak işe başlayan Nazlı Aksu, önceki gün 16.00 sıralarında, “Çok yorgunum. Biraz uyuyacağım” diyerek, ameliyathanedeki dinlenme odasına girdi. Kapıyı kilitleyen genç kız, daha önceden hazırladığı aşırı dozdaki kas gevşetici ilacı kolundan enjekte etti. Uzun süre Aksu’dan haber alamayan arkadaşları telefonla ulaşmak istedi. Ancak genç hemşirenin telefona cevap vermemesi üzerine arkadaşları, kilitli olan dinlenme odasının kapısını kırarak içeri girdi. Arkadaşları Aksu’yu kurtarmak için seferber oldu ancak başarılı olunamadı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı