Gündem Haberleri

  Acil serviste 'radyasyon kavgası'

  Soner HASIRCIOĞLU/DHA
  18.04.2016 - 11:34 | Son Güncelleme:

  İstanbul'da Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisinde doktorun 4 yaşındaki oğlu için röntgen istemesine sinirlenen baba, acil servisi birbirine kattı. Baba "Oğlum radyasyondan etkilenir" diyerek karşı çıktı. Arbede büyüyünce polis olaya müdahale etti. Ancak bu sefer de diğer hastalar ve yakınları polise tepki gösterince kavga büyüdü.

  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisindeki olay dün akşam saat 21.00 sıralarında yaşandı.

  İddiaya göre; Sertan Duran dün akşam saat 21:00 sıralarında merdivenlerden düşen Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisindeki hastanenin acil servisine getirdi. Burada ilk müdahalesini yapan doktor, baba Duran'a röntgen filmi çekilmesini gerektiğini söyledi. Fakat Sertan Duran, doktorun bu isteğine, "oğlum radyasyondan etkilenir" diyerek karşı çıktı. Doktor röntgenin gerektiğini söyleyince tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce görevli doktor, hastanede görevli güvenlik görevlilerinden yardım istedi.

  Güvenlik görevlilerinin müdahalesi üzerine tartışma kavgaya dönüştü. Kavgaya bu kez hastane polisi müdahale etti. Ancak polisin müdahalesine acil serviste bulunan bazı kişiler tepki gösterdi. Acil servis karışınca takviye polis ekipleri istendi. Hastanenin acil servisine çok sayıda polis ekibi geldi. Polis ekipleri, hastanenin acil servisinde baba Duran ile birlikte 4 kişiyi gözaltına alarak Bağcılar Polis Merkezi'ne götürdü.

  Etiketler: radyasyon , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı