Gündem Haberleri

  Açıköğretim'e kayıtlar 6 Ekim'de başlıyor

  Hürriyet Haber
  03.10.2003 - 15:57 | Son Güncelleme:

  Anadolu Üniversitesi'nin (A.Ü) Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerine yerleştirilen adayların kayıt işlemleri, 6-22 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

  Adaylar, hazırladıkları kayıt dosyasıyla birlikte pazar günleri hariç 6-22 Ekim tarihleri arasında Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıt işlemlerini yaptırabilecek. Belgelerini posta ile gönderen adayların kayıtları yapılmayacak.

   

  Adreslerine gönderilen kayıt postası eline geçmeyen öğrenci adayları, 13 Ekim tarihinden itibaren kendilerine en yakın AçıköğretimFakültesi bürosuna başvurarak yedek kayıt dosyası alabilecek.

   

  Kayıtla ilgili belge ve kayıt kılavuzu posta yoluyla adresine gönderilen adayların, 6-22 Ekim tarihleri arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramamaları durumunda, mazeretlerini kanıtlayan belge ile 23-24 Ekim tarihlerinde Açıköğretim bürolarına bizzat başvurmaları gerekiyor.

   

  Bu tarihlerde mazeretleri süren adayların kayıtlarını ise tam olarak hazırlanan kayıt belgeleriyle mazeret belgesini Açıköğretim bürosuna getiren yakınları yaptırabilecek.

   

  24 Ekim'den sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Adaylar, seçmiş oldukları büroda kaydını yaptırabilecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı