Gündem Haberleri

  Açık öğretimde kayıtlar başlıyor

  Hürriyet Haber
  01.10.2005 - 14:31 | Son Güncelleme:


  Anadolu Üniversitesi'nin (AÜ) açık öğretim sistemine göre eğitim yapan iktisat, işletme ve açıköğretim fakültelerine bu yıl yerleştirilenler ile öğrenci affından yararlanıp başvuranlar, kayıtlarını 3-19 Ekim günleri arasında yaptırabilecek.

  AÜ'nün internet sitesinde yer alan duyuruya göre adaylar, hazırladıkları kayıt dosyasıyla birlikte 3-19 Ekim arasında (pazar günleri hariç) açıköğretim fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıt işlemlerini yaptırabilecek. Kayıt süresi 19 Ekim'de mesai saatinin bitiminde sona erecek ve uzatılmayacak. Postayla kayıt kabul edilmeyecek.

  Mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar, mazeretlerini kanıtlayan resmi belgeyle 20-21 Ekim'de açıköğretim fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptırabilecek. Bu tarihlerde mazereti hala devam edenlerin kayıtları, mazeret belgesi ve kayıt evrakını getirmeleri koşuluyla yakınları tarafından yaptırabilecek. 21 Ekim'den sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek.

  Bu arada, kayıtla ilgili belgeler ile kılavuzun postayla gönderildiği bildirildi. Kayıt dosyası eline geçmeyenler, kendilerine en yakın açıköğretim fakültesi bürosuna 10 Ekim'den itibaren başvurarak yedek kayıt dosyası alabilecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı