Gündem Haberleri

  Açık görüşte aileleriyle buluştular

  Ergün AYAZ/ DHA
  02.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ergenekon davası kapsamında tutuklanan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu Kandıra Özel Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde dün açık görüş yapıldı.

  Cezaevindeki tutuklu ve hükümlülerin daha önce savcılıktan izin alan birinci derecedeki yakınlarıyla görüşmesine izin verildi. Diğer tutuklu ve hükümlüler gibi Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ile Emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de açık görüşte eş ve çocuklarıyla hasret giderdiği belirtildi. Kandıra F Tipi Cezaevi’nin diğer sakinlerinden Alaattin Çakıcı, Sedat Peker, Sami Hoştan, Sedat Şahin, Yaşar Öz, Oktay Öztürk, Oktay Yıldırım, Ogün Samast gibi isimlerin yakınları da ziyarete geldi.

  Eruygur’un sağlık durumu

  Ergenekon soruşturmasında sağlık durumu nedeniyle tahliyesine karar verilen Emekli Orgeneral Şener Eruygur’un tedavisi Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde 17 Eylül’den bu yana devam ediyor. Başhekim Prof. Dr. Nazım Mutlu, halen oksijen tedavisi uygulanan Emekli Orgeneral Şener Eruygur’un iyileşmesinin henüz istenilen seviyeye ulaşmadığı için cihaza bağlı olduğunu söyledi.

  Açık görüşte aileleriyle buluştular
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı