Gündem Haberleri

  Açık arttırma yapılacak

  Hürriyet Haber
  21.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  71. Oscar gecesinde bir de açık arttırma yeralıyor. İngiliz oyuncu Vanessa Redgrave'in kızı Natasha Richardson, Oscar gecelerinde ünlülerin giydikleri elbiselerden bazılarını AIDS Vakfı yararına açık artırmayla satmak için hazırlıklarını tamamladı.

  Cindy Crawford

  1991 yılının Oscar gecesine Cindy Crawford, Gianni Versace imzalı dekolte bir kırmızı tuvaletle katıldı. Ünlü mankenin ozamanki nişanlısı Richard Gere,‘‘Pretty Woman‘‘ ile Oscar'a aday gösterilmişti.

  Celine Dion

  Celine Dion, 1997 Oscar gecesinde ödüle aday gösterilen iki şarkıyı seslendirdi.Sanatçı Karl Lagerfeld'in bu tuvaletiyle dikkat çekmişti.

  Sharon Stone

  Ünlü yıldız Sharon Stone, 1996'da ilk kez Oscar'a aday gösterilmişti.

  Yıldız bu

  gece için Valentino' dan satın

  aldığı bir uzun etek ve Giorgio Armani’nin imzasını taşıyan siyah kadife bir manto giymişti.

  Bu

  kıyafetler de satış listesinde.

  Kate Winslet

  Geçen yıl ‘‘Titanic‘‘ filmiyle Oscar'a aday gösterilen Kate Winslet, Alexander McQueen'in Givenchy Modaevi için hazırladığı tuvaletlerden birini giydi. Ancak yıldız, o gece sadece kendisinin Givenchy etiketli bir tuvalet giymesi sağlanırsa, bu tuvaletle ödül törenine

  katılacağını bildirmişti.

  Nicole Kidman

  Nicole Kidman 1994 yılında Oscar gecesine, Valentino imzalı siyah seksi bir tuvaletle katıldı.Paparazziler, Avustralyalı yıldızın fotoğraflarını çekebilmek için birbirleriyle yarıştılar. Bu tuvalet de satılacak giysiler arasında.

  Julia Roberts

  1991’de ‘‘Pretty Woman‘‘ ile Oscar'a aday gösterilen Roberts, ödül gecesinde Richard Tyler'ın siyah ipek krep tuvaletini giymişti.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı