Gündem Haberleri

  Acıbadem Sağlık Grubu'ndan açıklama

  A.A.
  03.02.2011 - 19:40 | Son Güncelleme:

  Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi'nin, 08.00-20.00 saatleri arasında ayaktan tedavi yapmak üzere konumlandırıldığı bildirildi.

  Acıbadem Sağlık Grubu'ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, 3 Şubat tarihli bazı yayın organlarında Defne Joy Foster'ın evinde hayatını kaybettiği Halit Kerem Altan'ın ifadesine dayanılarak yapılan haberlerde Acıbadem Tıp Merkezi'nin adının kamuoyunda yanlış algılamalara yol açacak şekilde yer aldığı öne sürülerek, kamuoyunun bilgilendirilmesi ihtiyacının doğduğu belirtildi.

  Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

  “Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, bir ayaktan tedavi merkezi olarak konumlanmıştır. 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığınca verilen faaliyet ruhsatında da çalışma saatleri bu şekilde onaylanmıştır. Dolayısıyla haberlere konu olan söz konusu gece sabaha karşı Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezine gelen Halit Kerem Altan, tıp merkezimiz o saatte kapalı olduğu için kapıdaki güvenlik görevlisiyle konuşmuş ve kendisine akşam 20.00'den sonra tıp merkezinin kapalı olduğu ve doğal olarak o saatte doktor olmadığı belirtilmiştir.”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı