Gündem Haberleri

  Acemi şoför otobüsü bırakıp kaçtı

  İHA
  18.08.2015 - 08:44 | Son Güncelleme:

  Kayseri-İstanbul seferini yapan bir otobüs firması, Ankara’da şoför değişikliği yaptıktan sonra, yeni şoförün otobüsü 3-4 kez stop ettirmesi üzerine yolcular tepki gösterince, şoför otobüsü bırakıp kaçtı.

  Olay, saat 05.00 sıralarında Kuzey Çevre Yolu'nda meydana geldi. Kayseri-İstanbul seferini yapan bir otobüs firması, şoför değişikliği için Ankara otogarına uğradı. Yeni şoför, otobüs seyir halindeyken 3-4 kez stop ettirdikten sonra yolcuların tepki göstermesi üzerine, otobüsü bırakarak kaçtı.

  Otobüs firmasını arayarak durumu anlatan yolcular, aldıkları cevapla şaşkına döndü. Otobüs firması, eski şoförün tekrar yola devam edebileceğini söyledi. Yolcular ise eski şoförün çok uykusuz olduğunu bildikleri için bu halde yola devam etmeyeceklerini otobüs firmasına iletti. Otobüs şoförü ve muavinler, yolcuların bu mağduriyetini görüntülemek isteyen gazetecilerin görüntü almasına engel olmaya çalıştı. Otobüs şoförü ve muavinlere tepki gösteren yolcular, gazetecilerin işini yaptığını belirterek, yaşadıkları sıkıntıların görüntülenmesini istedi. Tepkiler üzereni yeni bir otobüs ve şoför gönderen firma, yolcuları bu otobüse alarak yoluna devam etti.

  Etiketler: otogar , acemi şoför , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı