GeriGündem Abdullah Gül’e 'Sayın Başbakanım' diye hitap etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Abdullah Gül’e 'Sayın Başbakanım' diye hitap etti

Abdullah Gül’e 'Sayın Başbakanım' diye hitap etti
refid:29990626-spot ilişkili resim dosyası

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını Üsküdar’daki Valide-i Cedid Camii’nde kıldı. Namaz çıkışında Üsküdar Belediyesi’ni ziyaret eden Gül’e bir vatandaş "Sizi artık istiyoruz, Başbakanım" diye seslendi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Cuma namazı için Üsküdar’daki Valide-i Cedid Camii’ne geldi. Burada namazını kılan Gül, çıkışı sırasında herhangi bir açıklama yapmadı. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile birlikte camiden çıkan Gül, belediye binasına kadar yürüdü. Yürüyüşü sırasında yoğun ilgiyle karşılaşan Gül, vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Abdullah Gül’e Sayın Başbakanım diye hitap etti"SAYIN BAŞBAKANIM"

Kalabalık arasında ilerleyen 11. Cumhurbaşkanı’na ’Sayın Başbakanım’ diye hitap ederek elini öpen bir vatandaş, "Sizi artık istiyoruz Başbakanım, bu eli başbakan olarak istiyoruz" diye seslendi. Gül, bu vatandaşa, gülümseyerek kaldırdığı elini sallayarak karşılık verdi.

Abdullah Gül’e Sayın Başbakanım diye hitap etti


Belediye binasına geldiğinde çiçeklerle karşılanan Abdullah Gül’e yaklaşık 1 saat kaldığı binanı çıkışında da vatandaşın ilgisi aynıydı. Bu sırada da bazı vatandaşlar, "Geri gel" diye seslendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle