GeriGündem ABD'nin Arap güzeli striptizci çıktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ABD'nin Arap güzeli striptizci çıktı

ABD'nin Arap güzeli striptizci çıktı
refid:14758132 ilişkili resim dosyası

ABD’de önceki gün Las Vegas kentinde düzenlenen yarışmada, 2010 ABD güzeli seçilen 24 yaşındaki Arap asıllı Rima Fakih’in tacı geri alınabilir. Fakih'in, üç yıl önce bir radyo’nun düzenlediği 'Stripper 101' adlı yarışmasına katılan striptizci adayı kızlardan biri olduğu ortaya çıktı.

RIMA'NIN YARIŞMADA ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARI

ABD BU ARAP GÜZELİ KONUŞUYOR / WEB TV

ARAP GÜZELİ AMERİKAN KRALİÇESİ RIMA BÖYLE TAÇ GİYDİ - Foto-galeri

Radyonun internet sitesinde Fakih’in striptizci kız fotoğraflarının yayınlanmasının ardından, ABD'de güzelinin tacının geri alınıp alınmaması tartışılıyor.                 

Amerika'nın yeni güzellik kraliçesinin göğüslerine sıkıştırılmış dolar bankonotları ile sahnede dans ederken çekilen fotoğraflarının da yayınlanmasının ardından Amerikan halkı, Fakih konusunda ikiye ayrıldı.

Fotoğrafların yarışmada çekilen fotoğraflar kadar masum olduğunu savunanların yanı sıra, Fakih’in tacının mutlaka geri alınması gerektiğini savunanların görüşü de "Striptizci olmak için yarışmaya katılmanın bile çok büyük bir skandal olduğu" şeklinde.

Radyo’nun yetkilileri Miss America Güzellik yarışması yetkililerinin konuyla ilgili kendilerinle temasa geçtiklerini belirterek, ilgililere bazı bilgiler ve ek fotoğraflarlar verdiklerini açıkladılar.    


Yorumları Göster
Yorumları Gizle