Gündem Haberleri

  ABD'nin Ankara'daki güvenlik uyarısında son dakika gelişmesi

  Hürriyet Haber
  05.03.2018 - 17:49 | Son Güncelleme:

  Güvenlik gerekçesiyle bugün kapalı olan ABD Ankara Büyükelçiliği'nin Sözcüsü Gainer'den, "Büyükelçilik yarın açık olacak ama vize ve ABD vatandaşlarına yönelik hizmetler verilmeyecek" dedi.

  CNN Türk'ün haberine göre, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, bugün güvenlik tehdidi nedeniyle açılmadı. Büyükelçiliğin sitesinde yer alan açıklamada, ABD vatandaşlarına kalabalıklardan ve Büyükelçilik'ten uzak durma çağrısı yapıldı.

  Ankara Valiliği'nden konuya ilişkin şu açıklama ise, "İstihbarat birimlerimize, ABD kaynaklarından gelen, ABD Büyükelçiliği ve vatandaşlarının kaldığı yerlere yönelik terör eylemi yapılabileceğine ilişkin istihbari bilgiler üzerine, Güvenlik önlemleri gözden geçirilmiş ve ilave tedbirler alınmıştır" ifadeleri yer aldı.

  MİT ve Emniyetten ortak operasyon ABD Büyükelçiliğine saldıracaklardıMİT ve Emniyet'ten ortak operasyon! ABD Büyükelçiliği'ne saldıracaklardı

  ABDnin Ankara Büyükelçiliğinde güvenlik alarmıABD'nin Ankara Büyükelçiliği'nde güvenlik alarmı

  ABD Elçiliğinde verilen terör alarmının ardından Ankarada büyük operasyonABD Elçiliği'nde verilen terör alarmının ardından Ankara'da büyük operasyon

   

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (05.03.2018-2)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı