Gündem Haberleri

  ABD Başkonsolosluğu'ndan önemli duyuru

  Hürriyet Haber
  06.07.2015 - 01:02 | Son Güncelleme:

  ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na ait tüm sistem ve e-posta servisinin hizmet dışı olduğuna dair yaşanan teknik sorunlar hakkında resmi sitelerinde açıklama yaptı.

  Açıklama:

  İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU DUYURUSU

  ÖNEMLİ DUYURU: ABD İstanbul Başkonsolosluğu Konsolosluk Bölümü'ne ait tüm sistemler ve e-posta servisi şu anda hizmet dışıdır. Durumu mümkün olduğunca çabuk düzeltmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 6, 7 ve 8 Temmuz tarihlerinde vize ya da Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri randevusu olan herkes aşağıdaki talimatları uygulamalıdır. Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri Bölümü'nü ilgilendiren acil durumlar için bize şu telefon numarasından ulaşmanızı rica ediyoruz: 90-212-335-9000.

  6, 7 ve 8 Temmuz tarihlerindeki randevular için

  Hizmetlerin yeniden devreye girmesiyle bütün Amerikan Vatandaşlık Hizmetleri randevuları e-posta gönderilerek yeniden belirlenecektir. Acil pasaport, Konsolosluk Doğum Belgesi ve noter hizmetleri için lütfen ABD Ankara Büyükelçiliği web sitesi aracılığıyla randevu alınız: http://turkey.usembassy.gov/acs_appointments.html.

  Vize başvuru sahiplerine tekrar randevu almaları için e-posta gönderilecektir. Halihazırda İstanbul'da bu tarihlerden birinde randevu almış olan ve acilen seyahat etmesi gereken başvuru sahipleri şu numarayı arayarak mülakatlarını Ankara'ya aldırabilir: +90-312-455-5555. Soruları olan başvuru sahipleri 08:00 - 16:00 saatleri arasında ABD İstanbul Başkonsolosluğuna şu numaradan ulaşabilir: +90-212-335-9000

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı