GeriGündem A Takımı heyecanı yeniden başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

A Takımı heyecanı yeniden başlıyor

A Takımı heyecanı yeniden başlıyor
refid:10869821 ilişkili resim dosyası

80’lerin beklide en unutulmaz dizilerinden biri olan A Takımı yenilenmiş versiyonuyla vizyona çıkıyor.

A Takımı heyecanı yeniden başlıyor

 

A TAKIMI DİZİSİNDEN VE FİLMDEN FOTOĞRAFLAR

 

A TAKIMI FİLMİNİN FRAGMANI - WEB TV

 

Unutulmaz dizi ATakımı geri geliyor. Hem de yepyeni kadrosuyla film olarak. Ordudan ayrılmış ve Vietnam Savaşı’na da katılmış 4 adamın kurduğu özel bir ekibin maceraları anlatıldığı dizi ülkemizde 1983-1987 yılları arasında televizyonda gösterildi. 98 bölümden oluşan dizi senelerce çeşitli kanallarda gösterildi.

 

Ekibin komutanı ve beyni görevinde deri eldivenleri ve elinden bırakmadığı purosuyla George Peppard’ın canlandırdı Albay Hannibal'i, boyundaki çeşit çeşit kolyeleriyle, o iri ve sert görüntüsünün yanı sıra uçaktan çok korkan Mr. T-Baraküs’ü,ekibin çapkını, yakışıklılığıyla kızları peşinde koşturan Face’i ve her bölümün başında tımarhaneden kaçırdıkları Murdock’u ve siyah özel minibüslerini unutmak mümkün değil.

 

13 AĞUSTOS'TA VİZYONDA

 

/images/100/0x0/55eaf2eaf018fbb8f8a1140f
İşte bu muhteşem ekibin maceralarının anlatıldığı A Takımı dizisinin sinema hali yeni oyuncularıyla beyazperdeye geliyor. Türkiye’de 13 Ağustos’ta vizyona girmesi beklenen filmi Joe Carnahan’in yönetti.

 

Filmde, Albay Hannibal rolünde Liam Neeson, Mr. T-Baraküs rolünde Quinton 'Rampage' Jackson,Face rolünde Bradley Cooper,Murdock rolünde Sharlto Copley’i izleyeceğiz. Ayrıca filmin bayan yıldızı ise Jessica Biel.

A Takımı” hakkında yayınlanan film eleştirileri, pek tozpembe değil, ancak bu tür filmlerin seyircilerin kaçıracak kadar da kötü değil. Sıkı bir pazarlama kampanyası ile 3500’den fazla sinemada gösterilecek olan “A Takımı”nın 32-33 milyon dolar civarında hâsılat yapması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle