Gündem Haberleri

  70'lik çapkına eş darbesi

  Hürriyet Haber
  21.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ümit Utku, hostes sevgilisinden gayrimeşru çocuk sahibi olunca 41 yıllık eşi Ayten Mübeccel Utku boşanma davası açtı.

  Yaşamının üçüncü baharında, gönlünü kaptırdığı hostes sevgilisinden gayrimeşru çocuk sahibi olan 70 yaşındaki Ümit Utku'nun evliliği çatırdadı. 41 yıllık eşi Ayten Mübeccel Utku, torunu yaşında gayrimeşru çocuğu olan Ümit Utku'yu boşamak için mahkemeye başvurdu.

  TEMPO Dergisi'nin bu haftaki sayısında yer alan habere göre, iş, sanat ve sosyete dünyasında çalkantı yaratacak şok boşanma davasının ilk duruşması 18 Mart'ta, İstanbul 5'inci Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülecek.

  Kıbrıs Türk Hava Yolları Başkanlığı'ndan, şirketi 260 milyon dolar zarara uğrattığı gerekçesiyle uzaklaştırılan Ümit Utku, Bakırköy 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde hizmet nedeniyle görevi suiistimal iddiasıyla yargılanırken, iş hayatındaki çalkantıları özel yaşantısına taşıdı. Kendinden çok genç olan hostes sevgilisiyle birlikte yaşamaya başladı. Oğlu Menderes Utku 30 yaşına gelen, kızının dünyaya getirdiği torunu ise 3 yaşına basan Ümit Utku, bu yasak ilişkisinden bir çocuk sahibi oldu.

  23 Ekim 1998 tarihindeki ilk duruşma, Ümit Utku'nun soğuk algınlığı raporu nedeniyle 18 Mart'a ertelendi.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı