GeriGündem 7 gün 7 gece tecavüz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

7 gün 7 gece tecavüz

7 gün 7 gece tecavüz
refid:4847489 ilişkili resim dosyası

25 yaşındaki H.K., bir hafta önce kaçırılarak götürüldüğü bir evde üç kişinin defalarca tecavüzüne uğradığını iddia etti.

AKSARAY’da H.K. (25) adlı kadın, polisi arayarak üç kişinin kendisini kaçırıp 7 gün tecavüz ettiklerini söyledi. Eve gelen polis ekiplerince Aksaray Devlet Hastanesi’ne getirilen kadın, sağlık kontrolünden geçirildi.

Tecavüz ve dayak

H.K., hastanede gazetecilere, bir hafta önce ablasının yanına giderken iki kişinin kendisini burnuna kapattıkları bir maddeyle etkisiz hale getirip kaçırdıklarını ve bir eve götürdüklerini iddia etti.

"Anlatmam dedim"

Kendisine bu evde üç kişinin sırayla tecavüz ettiğini öne süren H.K., "Ağzımı, elimi, ayağımı bağladılar. Beni hiç dışarı çıkarmayıp tecavüz ettiler ve dövdüler. 7 gün 7 gece sırayla tecavüz ettiler" dedi.

"Kendilerine annemi özlediğimi, bırakırlarsa kimseye bir şey anlatmayacağımı söyledim. Onlar da izin verince, ablama sığındım" diyen H.K., polise kaçırılarak kapatıldığı Bahçeli Mahallesi Kurtuluş Caddesi’ndeki evi de gösterdi. Polisin yaptığı aramalarda evde kimseye rastlanmadı. Zanlıların yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle