Gündem Haberleri

  6 yaşındaki çocuğa sokak köpekleri saldırdı

  Tahsin GÜNER/İSTANBUL, (DHA)
  11.07.2007 - 18:06 | Son Güncelleme:

  SARIYER'de sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki Kaan Özkan, çevredekiler tarafından kurtarıldı. Hafif yaralandığı için tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen küçük Kaan'ın ailesi, önlem alınmasını istedi.

  Ayazağa’da başıboş bırakılan sokak köpekleri, önceki gün Kaan Özkan’a saldırdı. Küçük Kaan'ın çığlıklarını duyan çevre sakinleri, yardımına koşarak köpeklerin arasından kurtardı. Saldırı sonucu vücudunun birçok yerinden yara alan Kaan, ailesi tarafından hemen hastaneye kaldırdı. Küçük Kaan, yapılan tetkiklerin ardından durumunun ciddi olmaması nedeniyle evine gönderildi. Kaan Özkan'ın anne ve babası olanlara isyan etti.

  Mahalleli de sokak köpeklerinin toplanıp, barınaklara yerleştirilmesini istedi. Baba İsa Özkan, çocuğunun ısırılmadan önce durumu gerekli yerlere bildirdiğini, ancak bir şey yapılmadığını, daha sonra oğluna köpeklerin saldırdığını söyledi. Anne Ayşe Özkan ise olanları anlatırken sinirlerine hakim olamadı, “Bu çocuk 6 yıllık tedavinin sonucu dünyaya geldi. 6 yaşında da köpekler kapımın önünde oğlumu parçalıyordu” dedi.

  Küçük Kaan’a saldıran 6 köpek, yetkililer tarafından yakalanıp barınaklara götürülürken, diğer 3 köpek hala aranıyor.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı