Gündem Haberleri

  6 aylık bebeğini biberonla öldürdü

  DHA
  12.01.2011 - 13:10 | Son Güncelleme:

  İstanbul Bağcılar'da cani baba 6 aylık bebeğini aralıksız ağlıyor diye başına biberon şişesiyle vurarak öldürdü.

  Henüz 4 aylıkken de babası tarafından dövüldüğü ortaya çıkan Sudenaz bebek, savcılık soruşturması sonrası cani babasının kucağına verilerek evine gönderilmiş. O baba dün gece bir türlü susmadığı için Sudenaz'ın ayaklarını ısırdı, başına biberon şişesiyle art arda vurarak öldürdü.

  Bağcılar'da Ahmet Kırdak(33) adlı cani baba 6 aylık bebeğini aralıksız ağlıyor diye başına biberon şişesi vurarak öldürdü. Ahmet Kırdak Sudenaz adını verdikleri bebeğini öldürdüğünü, insanın kanını donduran bir ifade vererek anlattı, suçunu itiraf etti.

  Öte yandan sadece 2 ay önce hastaneye götürülen Sudenaz bebeğin vücudunda darp izlerine rastlanması üzerine anne Hatice Kırdak (27) ve Baba hakkında savcılık soruşturmasının başlatıldığı ancak talihsiz bebeğin adliyeden evine azraili olacak babasının kucağında gönderildiği ortaya çıktı.

  Bağcılar'da önceki gece meydana gelen olayda, anne Hatice Kırdak polisi arayarak 6 aylık bebeğinin baba Ahmet Kırdak tarafından öldürüldüğünü bildirdi.

  Bunun üzerine olay yerine giden ekipler, 6 aylık Sudenaz bebeğin yataktaki cesedi ile karşılaştı. İlk incelemede bebeğin başında darp ayaklarında da ısırık izine rastlandı. İfadesine başvurulan anne Hatice Kırdak, “Ben uyuduktan sonra bebekle babası ilgilendi. Uyanınca bebeğimi yatakta bu halde buldum. Babası onu bu halde bırakıp evden gitmiş" dedi. Bunun üzerine Ahmet Kırdak da yakalanarak gözaltına alındı.Bağcılar Asayiş Büro Amirliği’nde sorgulaması yapılan baba Ahmet Kırdak, suçunu itiraf ederek avukat nezaretindeki ifadesinde cinayeti ayrıntısıyla anlattı. Ahmet Kırdak duyanı çileden çıkaracak bir ifade verdi. İşte insanın kanını danduran o ifade:

  "Annesi uyuduktan sonra ağlamaya başladı. Belki altını ıslatmıştır diye değiştirdim. Yine ağlamayı sürdürdü. Biberonla mamasını verdim yine susturamadım. Sinirlenerek biberon şişesiyle kafasına 3-4 defa vurdum. Ardından bacaklarından ısırdım. Öldükten sonra yatağa koydum" Anne Hatice Kırdak’ın olayın ardından sinir krizleri geçirdiği ve halen Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine götürldüğü öğrenildi. Çiftin 1,5 yıl önce evlendikleri ve 6 ay önce de bebekleri doğduğu öğrenildi. Sudenaz adlı kız bebeğin doğuştan ayaklarından sorunlu olduğu ailenin maddi yetersizliklerini gerekçe göstererek hastaneye gitmedikleri belirtiliyor.

  Çiftin 2 ay önce 29 Kasım 2010 tarihinde Bağcılar Hastanesine Sudenaz bebeği götürdükleri ve burada yapılan muayenede minik vücutta darp izine raslandığı ortaya çıktı. Ancak adliyeye sevkedilen çift serbest bırakıldı. Anne Hatice Kırdak'in o gün verdiği ifade de “Bebeği eşim dövdü, bunu kimseye söylersem beni de döveceğini söyledi" şeklinde konuştuğu öğrenildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı