Gündem Haberleri

  59'luk Ersoy'a 21'lik sevgili

  Hürriyet Haber
  08.02.2011 - 10:39 | Son Güncelleme:

  Bülent Ersoy'un 'Şoförüm' diye tanıttığı 21 yaşındaki İzmirli Berk Yılmaz'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Berk'in annesi Şehnaz Yılmaz'ın da kabul ettiği bu ilişki 3 ay önce başlamış...

  ÖNCEKİ EŞLE BENZERLİK

  Bülent Ersoy (59) kendisinden 38 yaş küçük 21 yaşındaki İzmirli Berk Yılmaz ile birlikte. Yanından ayırmadığı Berk'i soranlara "Kendisi şoförüm olur" diyen Bülent Ersoy, sevgilisini hediyelere boğuyor. Bülent Ersoy, Nisan 1998'de 20 yaşındaki İzmirli Cem Adler ile evlenip 28 Nisan 1999'da boşanmıştı. Bülent Ersoy'un ikinci eşi Armağan Uzun'da izmirliydi. Evlendikleri 2007'de henüz 24 yaşındaydı. Bu evlilikde  4 ay içinde bitmişti.

  ANNESİYLE ARKADAŞ OLMUŞLAR

  Posta gazetesinde yer alan habere göre; Bülent Ersoy genç sevgilisi Berk'in annesi Şehnaz Yılmaz'ı yakın çevresine "En yakın arkadaşım, sırdaşım" diye tanıtıyor. Şehnaz Hanım'da bu ilişkiyi en başından beri biliyor. Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz pazar akşamı yayınlanan Beyaz TV'deki şov programında da şunları söylemişti: "Şarkılarımı İzmir'de yaşayan canım dostum Şehnaz'a ,ithaf ediyorum..."

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı