GeriGündem 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali ne zaman yapılacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali ne zaman yapılacak?

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali ne zaman yapılacak?

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin yapılacağı tarih, sinemaseverler tarafından merakla araştırılıyor. Türkiye ve dünya sinemasının yeni örneklerini sinemaseverlerle buluşturacak festivalin ne zaman yapılacağı ise belli oldu. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali, 26 Ekim-1 Kasım'da gerçekleştirilecek. Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, dört yıldır "Uluslararası Antalya Film Festivali" olarak düzenlenen organizasyon bu yıl "Antalya Altın Portakal Film Festivali" olarak gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin en uzun soluklu sinema etkinliği Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin başkanlığını, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, idari direktörlüğünü Cansel Çevikol Tuncer, festival yönetmenliğini ise Ahmet Boyacıoğlu üstleniyor.

Hülya Uçansu ve Reis Çelik'in de festival danışmanlığını yapacağı organizasyon, 26 Ekim-1 Kasım'da düzenlenecek. Festivalin, Türkiye ve dünya sinemasının en yeni örneklerini sinemaseverlerle buluşturması hedefleniyor.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle