Gündem Haberleri

  5 gündür haber alınamayan gencin ailesi endişeli

  A.A
  03.05.2008 - 17:15 | Son Güncelleme:

  Kartal'da, 5 gün önce işe gitmek için evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan gencin ailesi, jandarmaya başvurdu.

  Samandıra'da oturan ve bir meslek edinme kursunda eğitim gören, aynı zamanda elektrik tesisatçılığı yapan 16 yaşındaki Sezgin Doğan, 29 Nisan 2008 tarihinde, evlerinin yakınındaki iş yerine gitmek için ayrılmasının ardından ortadan kayboldu.

  Doğan'ın bulunması amacıyla jandarmaya müracaat eden baba Mehmet Doğan, oğlunun kaybolduğu gün sabah saatlerinde kahvaltı yaparak işe gitmek için evden ayrıldığını belirterek, bir daha geri dönmediğini söyledi.

  Sezgin Doğan'ın sakin bir çocuk olduğunu ve evde herhangi bir sorunu bulunmadığını, zaman zaman internete girdiğini ifade eden baba Doğan, oğlunun, arkadaşları ile ilgili olarak da kendilerine bir olumsuzluk anlatmadığını bildirdi.

  Kendisinin de kimse ile bir sorun yaşamadığını ve kaybolan çocuğu dışında 2 kızı ile 2 oğlunun bulunduğunu belirten Mehmet Doğan, olay yüzünden eşi Leyla Doğan ve tüm ailesinin perişan olduğunu anlattı.

  Sezgin Doğan'ın yakınları ise gencin başına kötü bir olay gelmesinden endişe duyduklarını bildirdiler.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı