Gündem Haberleri

  5 çocuk istiyormuş

  Hürriyet Haber
  29.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ŞANTAJ çetesi kurmakla suçlanan Adnan Oktar'ın, evleneceği kızdan 5 çocuk istediği bildirildi.

  Şimdilik sır gibi saklanan gelin adayının isminin, 7 Nisan'da DGM'de görülecek duruşma sonrası Adnan Hoca'nın kendisi tarafından açıklanacağı kaydedildi.

  Tutuklu bulunduğu Kartal Özel Tip Cezaevi'nde bir süre önce saç ve sakalı kesilen Adnan Oktar, gelin adayıyla ilgili isteklerini ziyaretine gelen annesi Mediha Oktar ile Fırat Develioğlu'nun eşi Zeynep Develioğlu'na aktardı.

  Ziyaretçileriyle yaklaşık 3 saat görüşen Oktar, gelin adayının ismini basına açıklamadı. Ziyaret sonrası cezaevi çıkışında gazetecileri gören Mediha Oktar sinirlenirken, Zeynep Develioğlu her şeyin kısa bir süre içinde normale döneceğini söyledi.

  Zeynep Develioğlu, Adnan Hoca'nın, annesi Mediha Oktar'a ‘‘Sevdiğim kızdan 5 çocuk istiyorum. 3 erkek, 2 de kız olmalı. Çocukları çok seviyorum. Bundan sonraki hayatımda yalnız sevdiğim kadın ve çocuklarım olacak’’ dediğini kaydetti.

  Annesine açıkladı

  Adnan Hoca, gelin adayını annesi Mediha Oktar'a açıkladı. Gelinin kimliği ise bizzat Adnan Hoca tarafından DGM'de 7 Nisan'da görülecek duruşma sonrası basına açıklanacak.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı