Gündem Haberleri

  5 ay önce kayboldu, beton zemine gömülü olarak buludu

  Turhan ARSLANOĞLU/İSTANBUL, (DHA)
  17.05.2008 - 21:45 | Son Güncelleme:

  İstanbul Kartal'da 5 aydır kayıp olan tabelacı 52 yaşındaki Erkan Yüksel’in cesedi kendi işyerinin beton zeminine gömülü olarak bulundu.

  Kartal'da tabela dükkanı bulunan Erkan Yüksel, yaklaşık 5 ay önce ‘Antalya'ya çalışmaya gidiyorum’ diyerek evden ayrıldı, bir daha da kendisinden haber alınamadı. Polise kayıp başvurusunda bulunan Yüksel ailesi umutlu bekleyişini sürdürüken, uyuşturucu satıcılığından sabıkalı Erkan Yüksel'in cesedi, bugün işyerinde beton zemine gömülü olarak bulundu. İçerden ağır kokular geldiğini ve beton zeminin daha önce kazılmış olduğunu fark eden işyeri sahibi durumudan şüphelenerek polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, itfaiye ekibinden yardım istedi. Beton kırma makinalarıyla zemini kazan itfaiye ekipleri, Erkan Yüksel’in cesediyle karşılaştı. Yapılan ilk incelemede, Yüksel’in bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.

  Erkan Yüksek’in oğlu Erdinç Yüksek, “Babamı 5 aydır hiç görmemiştim” diye konuştu.

  Erkan Yüksel'in, Balıkesir’de cinayete karıştığı gerekçesiyle aranırken 10 gün önce İstanbul’da tutuklanıp cezaevine konulan İbrahim Maraz adlı kişi tarafından işlenmiş olabileceği üzerinde durulduğu belirtildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı