GeriGündem 40 kilo altınla kaçıp ’kusura bakma’ dedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

40 kilo altınla kaçıp ’kusura bakma’ dedi

40 kilo altınla kaçıp ’kusura bakma’ dedi
refid:10123417 ilişkili resim dosyası

Adana’da 20 yıldır esnaflık yapan Göker Kuyumculuk’un sahibi Melih Göker ve eşi Ümit Gizir Göker, piyasadan topladıkları 40 kilo altınla kaçtı.

Melih Göker, iddiaya göre aynı zamanda arkadaşı olan meslektaşlarına, "Fabrikatör müşterim gelecek, vitrinimde altın çeşidim çok olsun, geri gönderirim" dedi. Çift, bu şekilde çek veya senet vermeden piyasa değeri 1 milyon 350 bin YTL’yi bulan yaklaşık 40 kilo altın topladı. Bazı günler işyerini açmamasından şüphelenen arkadaşlarına babasının hastalandığını söyleyen Melih Göker, 19 Eylül’de vefat eden babasını altın topladığı arkadaşlarının da katılımı ile defnettikten sonra ortadan kayboldu.
/images/100/0x0/55eafb60f018fbb8f8a3465c


Alacaklı kuyumcular, kuyumcunun eşinden babasının öldüğü gün boşandığını, işyeri için de kapatma dilekçesi verdiğini, üzerine kayıtlı gayrimenkulleri yakınlarına devrettiğini öğrenince şoke oldu. Arkadaşlarının ve eşinin cep telefonunu arayan kuyumcular, cevap alamayınca "Neredesin?" yazılı mesaj attı. Kuyumcular, mesajlarına, "Kusura bakmayın" yazılı yanıt aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle