Gündem Haberleri

  40 bin Euro’luk tekneyi eski sevgilime yedirmem

  Saffet YENİGÜN (DHA)
  02.09.2005 - 02:09 | Son Güncelleme:

  65 yaşındaki Alman Rosemarie, Alanya’da tatil yaparken 36 yaşındaki Necdet Şahin Topgülü’ne gönlünü kaptırdı. Onunla 2.5 yıl birlikte oldu ve 40 bin Euro değerinde ‘My Rose’ ismini verdikleri bir tekne aldı. Ama Topgülü, Rosemarie’yi terk edip tekneyi de alarak 60 yaşındaki Danimarkalı yeni sevgilisiyle Bodrum’da yaşamaya başladı.

  Antalyanın Alanya İlçesi’nde tatil yaparken tanıştığı 36 yaşındaki Necdet Şahin Topgülü ile 2.5 yıl birlikte yaşayan 65 yaşındaki Alman Rosemarie Helene Mylios, 40 bin Euro’ya aldığı tekneyle kaçan sevgilisinin peşine düştü.

  60’LIK KADINLA

  Geçen ekim ayında Şahin Topgülü hakkında Kemer Asliye Hukuk Mahkemesi’nde dava açıp ülkesine dönen Rosemarie Helene Mylios, sevgilisinin aralık ayında tekneyle marinadan ayrıldığını öğrenince hemen Kemer’e geldi.

  Topgülü’nün izini süren Mylios, onun Bodrum’da olduğunu öğrenince, arkasından gitti. Bodrum’da demirli tekneye girdiğinde Necdet Şahin Topgülü’nü 60 yaşlarında Danimarkalı bir kadınla yakaladığını söyleyen Mylios, eski sevgilisinin, ‘Senin burada ne işin var’ diyerek kendisini tekneden attığını öne sürdü.

  Rosemarie Helene Mylios’un 40 bin Euro ödeyerek satın aldığı ve sevgilisi Topgülü’nün üzerine kayıtlı tekneden elinde sadece bir fotoğraf kaldı. ‘My Rose’ (Gülüm) adını taşıyan tekneyi eski sevgilisine bırakmayacağını söyleyen Mylios, Kemer’de devam eden davanın duruşmasına katılmak için ilçeye geldiğini, hakkını sonuna kadar arayacağını söyledi. Mylios, ‘Bir hata yaptım. Başkalarına örnek olsun’ dedi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı