Gündem Haberleri

  4 yeni film vizyonda

  Hürriyet Haber
  07.10.2011 - 15:43 | Son Güncelleme:

  Türk sinemaseverler, bu hafta korku, gerilim, macera ve komedi içerikli 4 yeni filmle buluşacak.

  ÇILGIN APTAL AŞK/images/100/0x0/55ea0b41f018fbb8f86696d3

  Glenn Ficarra ile John Requa'nın yönettiği ve Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore ile Emma Stone'nin oynadığı “Çılgın, Aptal, Aşk (Crazy, Stupid, Love)” filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerle buluşacak.

  Filmin konusu şöyle:
  “40'lı yaşlarında tutucu bir adam olan Cal Weaver'ın rüya gibi hayatı vardır. İyi bir işe, güzel bir eve, harika çocuklara sahiptir ve lise aşkıyla evlidir. Fakat eşi Emily'nin kendisini aldattığını ve boşanmak istediğini öğrendiğinde mükemmel hayatı hızla tepetaklak olur. Cal'in eşini unutması ve yeniden hayatını yaşamaya başlaması gerekmektedir.”

  FİLMİN VİDEOSU - WEB TV


   

  /images/100/0x0/55ea0b41f018fbb8f86696d5ŞANGAY

  Mikael Hafström'ün yönettiği ve John Cusack, Li Gong, Chow Yun-Fat ile David Morse'un oynadığı “Şangay (Shanghai)” filmi, gerilim ve dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

  Filmde, Paul Soames, Pearl Harbor baskınından 4 ay sonra Japonya'nın kontrolünde olan Şangay'a gelir. Kaybolan arkadaşının öldüğünü öğrenen Soames, bu ölümün arkasındaki sırları araştırırken, hem aşık olacak, hem de kendi hükümetinin sakladığı gizli gerçeklerin olduğunu keşfedecek.

  FİLMİN VİDEOSU - WEB TV
   

  /images/100/0x0/55ea0b41f018fbb8f86696d7ÇELİK YUMRUKLAR

  Shawn Levy'nin yönettiği ve Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Dakota Goyo ile Anthony Mackie'nin oynadığı “Çelik Yumruklar (Real Steel)” filmi, macera sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek.
  Filmde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kilogramlık robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden dövüşçü Charlie'yi canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yer altı boks ringi için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak geçimini sağlar.

  FİLMİN VİDEOSU - WEB TV

   


   

  /images/100/0x0/55ea0b41f018fbb8f86696d9KATİLİN YÜZÜ

  Julien Magnat'nın yönettiği ve Milla Jovovich, Julian McMahon ile Marianne Faithfull'un oynadığı “Katilin Yüzü (Faces In The Crowd)” filmi, korku ve gerilim sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

  Filmde Anna Marchant, bir seri katilin saldırısından canlı kurtulduktan sonra beyin fonksiyonlarının algıyla ilgili bölümlerinde yaşanan hasar sonucu ortaya çıkan “yüz körlüğü” hastalığına yakalanır. İnsanların yüzlerini tanıyamayan, hatta kendi yüzünü bile aynada ayırt edemeyen Marchant, bu durumla başa çıkmaya çalışsa da yitirdiği her görüntüde katil ona bir adım daha yaklaşır.

  FİLMİN VİDEOSU - WEB TV

   

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı