Gündem Haberleri

  4 yeni film vizyonda

  Hürriyet Haber
  25.02.2011 - 13:15 | Son Güncelleme:

  Sinemaseverler bu hafta biri yerli 4 yeni filmle buluşacak.

  /images/100/0x0/55ea58fff018fbb8f87a0d6cBLACK SWAN / SİYAH KUĞU

  Oscar'a En İyi Film dahil olmak üzere 5 ayrı dalda aday gösterilern Darren Aronofsky'nin yönettiği ve Natalie Portman, Mila Kunis, Winona Ryder ile Vincent Cassel'in oynadığı “Siyah Kuğu (Black Swan)” filmi, gizemli konusuyla sinemaseverlerle buluşacak.

  Filmde, çok yetenekli bir balerin olan Nina, annesi Erica ile yaşamakta. Oyun yönetmeni Thomas, Kuğu Gölü’nün baş balerini Beth’yi değiştirmeye karar verir ve ilk tercihi de Nina olacaktır. Balenin, Beyaz Kuğu ile Siyah Kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiyacı vardır. Nina’nın yeni rakibi, Thomas’ı etkilemeyi başarmıştır. İki genç dansçı arasındaki rekabet garip bir arkadaşlığa dönüşürken Nina’nın karanlık tarafı da ortaya çıkar...

  BLACK SWAN FİLMİNİN FRAGMANI - WEB TV

   

  /images/100/0x0/55ea58fff018fbb8f87a0d6eTRUE GRIT / İZ PEŞİNDE

  Oscar'a En İyi Film dahil olmak üzere 12 ayrı dalda aday gösterilern Joel Coen ile Ethan Coen'in yönettiği ve Jeff Bridges, Matt Damon, Josh Brolin ile Barry Pepper'ın oynadığı “İz Peşinde (True Grit)” filmi, dram sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

  Filmde, Mattie, babasını öldürdüğü söylenen Chaney'i aramak üzere Fort Smith'e gelir. Birleşik Devletler'in en acımasız askeri olarak tanınan sorumsuz ve sarhoş Rooster Cogburn'ü, Chaney'i yakalaması için ikna eder. Chaney, katili yakalayıp Texas'a götürdüğünde büyük bir ödül almayı amaç edinen Texas polisi LaBoeuf'ün de hedefi haline gelir.

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

   

  /images/100/0x0/55ea58fff018fbb8f87a0d70YA SONRA

  Özcan Deniz'in senaryosunu yazıp, yönettiği ve oynadığı Deniz Çakır, Barış Falay ile Ragıp Savaş'ın eşlik ettiği “Ya Sonra” filmi, romantik komedi sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Filmin konusu şöyle:

  “Adem ile Didem evli bir çifttir, ancak Adem sevgisini daha az belli etmeye başlamış, Didem ise mutsuz bir kadına dönüşmüştür. Tutunacağı tek dal, mesleğine geri dönmek olacaktır. Adem'i çok seviyordur. Didem, kocasının peşinden giderken her şeyini terk ettiğinden, aynı fedakarlığı Adem'den beklemeye başlamıştır. Tam bu sırada başka bir masalın prensi devreye girer.”

  FİLMDEN FOTOĞRAFLAR

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

   

  /images/100/0x0/55ea58fff018fbb8f87a0d72THE NEXT THREE DAYS / KAÇIŞ PLANI

  Paul Haggis'in yönettiği ve Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy ile Liam Neeson'ın oynadığı “Kaçış Planı (The Next Three Days)” filmi, dram ve gerilim sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

  Filmin konusu şöyle:

  “John Brennan'ın hayatı, eşi Lara'nın, işlemediğini iddia ettiği bir cinayetten tutuklanıncaya kadar mükemmel gitmektedir. John eşinin masumiyetini kanıtlamaya çalışır, fakat son başvurularının da reddedilmesiyle yapılacak tek şeyin eşini hapisten kaçırmak olduğuna kanaat getirir. Sevdiği kadın uğruna sahip olduğu her şeyi riske atarak, bir kaçış planı yapar ve tehlike dolu bir dünyaya atılır.”

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

   

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı