GeriGündem 4 gündür kayıptı... Ve Esma bulundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4 gündür kayıptı... Ve Esma bulundu

4 gündür kayıptı... Ve Esma bulundu

Mersin'in Tarsus ilçesinde, evden çıkıp, minibüse binen ve bir daha haber alınamayan, 4 gündür kayıp olarak aranan Esma Esin Gülal, bir marketin önünde beklerken jandarma ekibince bulundu. Ailesine teslim edilen Gülal’ın, 4 gün boyunca nerede olduğuyla ilgili bilgi verilmedi.

Edinilen bilgiye göre, 5 Temmuz 2019'da yaşadığı Olukkoyağı Mahallesi’nden dolmuş ile şehir merkezine inen Esma Esin Gülal’den bir daha haber alınamadı.
Genç kızın eve gelmemesi üzerine telaşa kapılan ailesi kız çocuğunu her yerde ararken, kayıp çocuklarının bulunması için konuyu güvenlik birimlerine haber verdiler.

Jandarmaya müracaatta bulunan Gülal ailesi, 5 Temmuz günü öğlen saatlerinde eden kimseye haber vermeden ayrıldığını ve bir daha haber alamadıklarını, kızlarının daha önceden evden habersiz gittiğini beyan ettiler.

Kızlarını görenlerin en yakın polis veya jandarmaya başvurmasını isteyen aile fertleri “Kızımız Esma’yı görenlerin Allah rızası için emniyete haber vermesini rica ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

ESMA BULUNDU

gündür kayıp olarak aranan Esma Esin Gülal, bir marketin önünde beklerken jandarma ekibince bulundu. Ailesine teslim edilen Gülal’ın, 4 gün boyunca nerede olduğuyla ilgili bilgi verilmedi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle