GeriGündem 330 çok önemli çalışılmalı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  10
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

330 çok önemli çalışılmalı

330 çok önemli çalışılmalı
refid:27925739 ilişkili resim dosyası

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda AK Parti grubuna ilk toplu ağırlamasını kadın milletvekillerine yemek vererek yaptı.

Eşi Emine Erdoğan’ın da katıldığı öğle yemeğinde, Erdoğan’a taşlarla bezenmiş tespih hediye edildi. Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan da kadın vekillere fular hediye etti. Edinilen bilgiye göre Erdoğan, istek ve beklentilerini şöyle anlattı: “12 yılda çok önemli işler yaptık, duble yollardan İstanbul’a üçüncü köprüden, üçüncü havaalanına kadar. Çözüm Süreci’nin ne kadar önemli olduğunu anlatmalıyız. Yaptığımız tüm icraatların tekrar tekrar vatandaşa anlatılması lazım. Bıkmadan usanmadan yeniden anlatılmalı. Çünkü 12 yıl önce 5 yaşında olan birisi bugün delikanlı veya genç kız oldu. Onlara anlatmak lazım. AK Parti’nin kadın milletvekilleri çok güçlü. Bu güçten daha fazla faydalanmalıyız. Seçimlerde 330’un üstünde milletvekili alarak Anayasa’yı değiştirme gücü elde edilmeli. Bunun için çok çalışılmalı.”

SARAY TARTIŞMASI

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın bahçesine yapılan konutta oturup oturmamaya henüz karar vermediğini de belirterek, “Saray tartışması başlattılar. Bu saray benim için değil halk için yapıldı. Burası halkın sarayı. Buraya cami yaptırılıyor, elbetteki halk gelip gidecek bu camiye. 4 bin kitaplıktan oluşan kütüphane yaptırılıyor. Elbetteki halk burdan yararlanacak” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle