Gündem Haberleri

  '33 günlük oğlumuzu mama öldürdü'

  Hürriyet Haber
  25.08.2015 - 06:45 | Son Güncelleme:

  Domaç çifti, 33 günlük bebekleri Ferhat’ın hemşireler tarafından beslenirken akciğerine mama kaçıp boğulduğunu iddia etti.

  GÖKHAN ve Selin Domaç çifti, 11 Temmuz’da İstanbul Bağcılar’da özel bir hastanede oğullarını dünyaya getirdi. Ferhat ismini verdikleri bebekleri 20 günlükken göğsündeki kızarıklıklar nedeniyle hastaneye götürüldü. Bahçelievler'deki özel bir hastaneye sevk edilen Ferhat bebek, kanında mikrop olduğu gerekçesiyle yoğun bakıma alındı. İddiaya göre hastane iyileştiğini, ancak ishal olduğu için bebeğin birkaç gün daha müşahede altında kalması gerektiğini belirtti. Ancak aniden durumu kötüleşen Ferhat, Gaziosmanpaşa'da başka bir özel hastaneye sevk edildi ve 33 günlükken yaşamını yitirdi.

  Aile, çocuklarının ihmal nedeniyle öldüğünü, bebeklerinin hemşireler tarafından beslenirken akciğerine mama kaçıp boğulduğunu iddia etti.

  HASTANE SESSİZ KALDI

  Hastaneye dava açmak için ailenin avukatı tarafından toplanan belgede Ferhat bebeğin akciğerine mama kaçması sonucu öldüğüne dair hastane raporu da yer alıyor. Olayı savcılığa taşıyan Domaç çifti, Bahçelievler'deki hastane hakkında suç duyurusunda bulundu. Hastane yetkilileri ise olayın savcılığa intikal ettiğini ve konu hakkında açıklama yapmak istemediklerini söyledi.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı