Gündem Haberleri

  "30 kişinin önünde aşk yapmak zor"

  A.A.
  25.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bulgaristan'da Türk dizileri fırtına gibi esiyor. Türk dizileri kadın-erkek tüm izleyicileri ekran başına toplarken, yayını geçen yaz aylarında başlayan "Gümüş" rekor düzeyde seyirciyi ekran başına çekiyor.

  SONGÜL ÖDEN - KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI

  Bu durum Bulgaristan'da "Perla" (İnci) adıyla yayımlanan "Gümüş"ün baş rol oyuncuları Songül Öden ve Kıvanç Tatlıtuğ'a da büyük şöhret kazandırdı. Hayatları merak edilen ve on binlerce Bulgar hayranı olan Öden ve Tatlıtuğ, ülkede yayımlanan birçok ulusal ve uluslararası dergide kapak oldu.

  Bulgar televizyonlarında yayımlanan dizilerin konuları ve yorumlarına yer veren "Telenoveli" ve "Slava" (Şöhret) dergileri son sayılarında "Gümüş" dizisini ve baş rol oyuncularını manşete taşıdı.

  Dünyaca ünlü kadın dergisi "Elle"nin Bulgaristan versiyonunun son sayısı da Songül Öden ve Kıvanç Tatlıtuğ kapağı ile piyasaya çıktı ve yok sattı. Ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı'na dergi için birlikte poz veren iki oyuncuya tam 24 sayfa ayrıldı. "Boğaziçi'nin İncileri" başlığı altında yayımlanan röportajlarında Öden ve Tatlıtuğ, özel hayatları ve dizi çalışmalarını anlattı.

  Elle dergisi, iki Türk yıldızı bir araya getirip, Nihat Odabaşı'nın çektiği fotoğraflar için zaman ayırmalarını "mucize" olarak değerlendirdi. Çekime ilişkin notları ise "Noel bayramından önce de mucizeler olur" başlığıyla verdi.

  "30 KİŞİNİN ÖNÜNDE AŞK YAPMAK ZOR"

  Songül Öden, Elle'ye verdiği röportajda, Kıvanç Tatlıtuğ ile çok özel bir dostlukları olduğunu söyledi. "Film setinde 30 kişilik bir çekim ekibinin önünde aşk yapmak zor" diyen Öden, "Her kadın hayatında çok sempatik erkeklerle karşılaşır, ancak her sempatik erkek onun sevgilisi olamaz" dedi.

  Duygusal anlamda kendisine en yakın kişinin annesi olduğunu anlatan Öden, formuyla ilgili bir soruyu yanıtlarken ise bugüne kadar hiç diyet yapmak zorunda kalmadığını belirtti.

  Bulgaristan'ın en popüler özel TV kanalı "BTV"nin iki şov programına katılmak üzere davet edilen Öden, Bulgarların çok misafirperver olduklarını söyledi.

  "BİR KADINLA BİRLİKTEYKEN BAŞKASINA BAKMAM"

  Bulgaristan'da "Gümüş" dizisindeki "Mehmet" adı ile tanınan Kıvanç Tatlıtuğ ise Brad Pitt ile kıyaslanmaktan ve özel hayatına karışılmasından hoşlanmadığını söyledi.

  Tatlıtuğ, sol koluna yaptırdığı "Sadece Allah bizi yargılayabilir" yazılı dövmesinin de özel hayatıyla ilgili hassasiyetinin göstergesi olduğunu açıkladı.
  Kıvanç Tatlıtuğ, kadınların kendisine olan ilgisinin biraz da Boşnak kökenine bağladığı mavi gözlerinden kaynaklandığını, ancak "uçarı bir erkek olmadığını" söyledi.

  "Bir kadınla birlikte olduğumda başkasının yüzüne bakmam" diyen Tatlıtuğ, gerçek hayatta bazen "Gümüş" dizisinin kahramanı "Mehmet" gibi sinirlenip patladığını da itiraf etti.

  BULGARİSTAN'A GELİYOR

  Bu arada, Kıvanç Tatlıtuğ'un 11 Aralıkta Bulgaristan'da düzenlenecek "Best Model of the World" güzellik yarışmasının galası için Sofya'ya geleceği öğrenildi.
  Elle dergisi, Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranlarına seve seve imza vereceğini belirterek, sanatçınını Bulgaristan ziyaretinin büyük bir ilgiyle beklendiğini yazdı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı