Gündem Haberleri

  30 Ağustos'ta ve provasında bu yollar kapalı

  AA
  24.08.2014 - 10:25 | Son Güncelleme:

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları dolayısıyla 24 Ağustos'taki genel provada ve tören kutlamalarında 07.00-16.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahları açıkladı.

  Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla 24 Ağustos'ta Vatan Caddesi'nde yapılacak genel provada ve 30 Ağustos'ta gerçekleştirilecek tören kutlamalarında 07.00-16.00 saatleri arasında gerek katılımcıların güvenliği gerekse katılımın düzeyine göre kademeli trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.


  Buna göre, Topkule ve Mahmutbey köprüsü, Mahmutbey yolu ve Topkule arası, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Topkapı, Edirnekapı Kavşağı ve Vatan Caddesi kesişim noktası, Mahmutbey Köprüsü ve Sultançiftliği kavşağı arasında kalan yol trafiğe kapatılacak.


  D-100 karayolundan Vatan Caddesi'ne gidecek sürücülerin Haliç Tünel, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray güzergahını veya Haliç Tünel, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci, E-80 karayolunu kullanacak sürücülerin, Milliyet Gazetesi karşısından TEM Otoyolu, sahil yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergahından Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametini kullanmaları istendi.


  Ayrıca Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih ilçesindeki hastanelere gelecek gerek ambulans sürücüleri gerekse diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek, Samatya'dan Cerrahpaşa-Çapa-Haseki veya Vakıf Gureba hastanelerine intikal etmeleri, Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücülerin Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanmaları önerildi.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı