Gündem Haberleri

  3 yeni film vizyonda

  Hürriyet Haber
  20.01.2012 - 10:46 | Son Güncelleme:

  Türk sinemaseverler, bu hafta animasyon, korku ve komedi sahnelerinin bulunduğu 3 yeni filmle buluşacak.

  İÇİMDEKİ ŞEYTAN /images/100/0x0/55ea8603f018fbb8f8858e30

  William Brent Bell'in yönettiği ve Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth ile Suzan Crowley'nin oynadığı “İçimdeki Şeytan (The Devil Inside)” filmi, korku sahneleriyle dikkati çekmeye çalışacak.

  Vatikan’ın gösterime girmesini onaylamadığı filmde, 1989 yılında acil yardım hattı, Maria'dan 3 kişiyi vahşice öldürdüğünü belirten bir çağrı alır. Yirmi yıl sonra Maria'nın kızı Isabella, o gece olanların peşine düşer. Annesinin akıl hastası mı olduğunu, yoksa kötü ruhlar tarafından mı ele geçirildiğini öğrenmek için annesinin de müşahede altında tutulduğu, akıl hastalarının yattığı hastahaneye gider.

  FİLMİN FRAGMANI / WEB TV


  /images/100/0x0/55ea8603f018fbb8f8858e32DÜŞLER BAHÇESİ

  Cameron Crowe'un yönettiği ve Matt Damon, Scarlett Johansson, Elle Fanning ile Thomas Haden Church'nin oynadığı “Düşler Bahçesi (We Bought a Zoo)” filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

  Filmde, Benjamin eşini kaybetmiş ve iki çocuğuna bakmaya çalışan bir babadır. Çocuklarıyla yeni bir bir eve taşınmaya karar verir, ancak ev aslında bir hayvanat bahçesidir. Hem bu hayvanat bahçesini yoktan var edip hem de ailesini mutlu etmeye çalışan Benjamin, ev sayesinde, güzel lunapark uzmanı Kelly ile tanışır. Hepsini, duygulu ve eğlenceli bir macera beklemektedir.

  FİLMİN FRAGMANI / WEB TV


  /images/100/0x0/55ea8603f018fbb8f8858e34NEŞELİ AYAKLAR 2


  George Miller'ın yönettiği ve Erdoğan Sarp (Eric), Ali Gül (Lovelace), Emrah Özertem (Mumble) ve Ali Düşenkalkar'ın (Sven) seslendirdiği “Neşeli Ayaklar 2 (Happy Feet Two)” filmi, animasyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

  Filmin konusu şöyle: “Step dans ustası olan Mumble'ın küçük oğlu Eric'in koreografi fobisi vardır. Bu yüzden dansa isteksiz olan Eric, evinden kaçar ve penguen Sven ile karşılaşır. Mumble'ın oğlunun yeni rol modeliyle yarışta pek de şansı yoktur. Mumble, her şeyi tekrar yoluna koymak için penguen birliklerini ve çeşitli yaratıkları bir araya getirince, Eric babasının gücünü anlar.”

  FİLMİN FRAGMANI / WEB TV

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı