Gündem Haberleri

  3 yeni film vizyonda

  İSTANBUL (A.A)
  29.01.2011 - 00:11 | Son Güncelleme:

  Sinemaseverler bu hafta biri yerli, 2'si yabancı 3 filmle buluşacak.

  İSTANBUL (A.A)

  KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN

  Zübeyr Şaşmaz'ın yönettiği ve Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ile Nur Aysan'ın oynadığı “Kurtlar Vadisi Filistin” filmi, politik ve aksiyon sahneleriyle sinemaseverlerin ilgilisini çekecek.

  Filmin konusu şöyle:

  “Gazze'ye insani yardım götürmeye çalışan gemilere düzenlenen baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'e gitmiştir. Bu baskının askeri planlayıcısı İsrailli komutan Moşe ele geçirilmelidir. Polat, Moşe'ye ulaşmaya çalışırken, Filistin'de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Teknolojik imkanlar ve kural tanımazlık, Moşe'yi kurtarmaya yetmeyecektir.”

  KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN - WEB TV

  SEANS BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN

   

  /images/100/0x0/55eac80cf018fbb8f8965425TRON EFSANESİ

  Joseph Kosinski'nin yönettiği ve Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde ile Bruce Boxleitner'ın oynadığı “Tron Efsanesi (Tron Legacy)” filmi, gerilim ve aksiyon sahneleriyle beyaz perdeye yansıyacak.

  Filmin konusu şöyle:

  Filmde, Kevin Flynn'in 27 yaşındaki teknoloji meraklısı oğlu Sam Flynn, babasının ortadan kayboluşunu araştırır ve kendini babasının 25 yıldır yaşadığı Tron'un dijital dünyasında bulur.

  TRON EFSANESİ FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN - WEB TV

  SEANS BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN

   

  BIUTIFUL

  /images/100/0x0/55eac80cf018fbb8f8965427Alejandro Gonzalez Inarritu'nun yönettiği ve Javier Bardem, Blanca Portillo, Martina Garcia ile Felix Cubero'nun oynadığı “Biutiful” filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin dikkatini çekecek.

  Filmin konusu şöyle:

  Filmde, baba olmayı, sevgiyi, ruhsallığı, suçu, pişmanlığı ve ölümlülüğü, Barcelona'nın tehlikeli yeraltı dünyasında dengelemeye çalışan Uxbal'ın hikayesi anlatılıyor.

  BIUTIFUL FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN - WEB TV

  SEANS BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN


   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı