Gündem Haberleri

  3 kız kardeşe de tecavüz etti

  ADAPAZARI (Sakarya), (DHA)
  05.08.2006 - 15:48 | Son Güncelleme:

  Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde 1.5 yıl önce arkadaşı Şavaş G.’nin kız kardeşlerinden 15 yaşındaki İ.G.'ye tecavüz edip hamile bıraktığı iddiasıyla tutuklu yargılanan 38 yaşındaki Dursun Ali Bodur, 25 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

  Bodur'un, İ.G.'nin ablaları Z.G. ve E.G.'ye de tecavüz ettiği, bu suçlarla ilgili davalarının sürdüğü belirtildi.

  Dursun Ali Bodur, iddiaya göre “Seni eve ben bırakayım” diyerek kandırıp Karasu sahiline götürdüğü İ.G.'yle birlikte olmak istedi. Bodur, burada İ.G.'ye karşı koymasına rağmen döverek tecavüz etti. Daha sonra İ.G.'yi tehdit ederek tecavüzlerini sürdüren Bodur, küçük kızı hamile bıraktı. Bodur'dan korktuğu için durumu ailesinden saklayan İ.G., bebeğini tek başına doğurup samanlıkta sakladı. Olayın ortaya çıkması üzerine yakalanan Dursun Ali Bodur tutuklandı.

  Olayın ardından ailesinin çocuklarına bakamadığı gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatıyla tecacüze uğrayan İ.G. Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı, çocuk yuvasına verildi. Tecavüzden doğan kız bebek de evlatlık olarak verildi.

  Bodur'un 2004 yılında da İ.G.'nin ablaları Z.G. ve E.G.'ye tecavüz ettiği ortaya çıktı. Bodur'un bu iki tecavüz olayından daha önce cezaevinde yatıp çıktığı ve hakkında açılan davaların sürdüğü anlaşıldı.

  Sakarya 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde son kez yargıç karşısına çıkan Bodur, suçlamaları reddetti. Daha önceki duruşmalarda İ.G.'yle kendi rızasıyla ilişkiye girdiğini öne süren Bodur, doğan çocuğun da kendisine ait olmadığını söylemişti. Bunun üzerine bebekten alınan kan numuneleriyle Bodur'unkiler, İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndaki DNA karşılaştırmasından olumlu sonuç çıkmıştı. Bebeğin yüzde 99.99 babası olduğu ortaya çıkan Bodur 25 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı