GeriGündem 3 gündür aranan gencin cesedi bulundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 gündür aranan gencin cesedi bulundu

SİVAS'ta, 3 gündür kendisinden haber alınamayan 28 yaşındaki Ömer Kocaoğlu'nun, bir inşaatın asansör boşluğundaki su birikintisi içinde cesedi bulundu.

Geçen cumartesi günü arkadaşlarıylale alkol aldıktan sonra ayrılan ve daha sonra kendisinden haber alınamayan Ömer Kocaoğlu'nu bulmak için çalışma başlatıldı. Arkadaşlardının en son ayrıldıkları yeri bildirmesi üzerine polis ekipleri harekete geçti. Kocaoğlu'nun giydiği mont, arkadaşları tarafından Çayırağzı Mahallesi'nde Kemalettin İbni Hümam Caddesi'nde 11 katlı inşaat halindeki bir binanın girişinde bulundu.

Bunun üzerine aramalar inşaatta yoğunlaştırıldı. İnşaattaki asansör boşluğunun zemininde su birikintisi olduğunun görülmesi üzerine tahliyesi için itfaiye ekipleri çağırıldı. Suyun tahliye edilmesinin ardından Ömer Kocaoğlu'nun donmuş cesedi ortaya çıktı. Bulunduğu yerden çıkarılan ceset otopsi yapılmak üzere Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Cesedin bulunmasının ardından olay yerine gelen Ömer Karacaoğlu'nun yakınları fenalık geçirdi. Polis, alkollü olan gencin ihtiyaç gidermek için binaya girdiği ve düşerek ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Karacaoğlu'nun ölümü ile ilgili soruşturma devam ederken cinayet olasılığına karşın kaybolmadan önce birlikte olduğu 3 arkadaşının da ifadelerinin alınacağı bildirildi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle