Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 22ºC
08 Ekim 2015 21:02
GÜNDEM Haberleri

Seçim koordinasyon merkezi ateşe verildi

Seçim koordinasyon merkezi ateşe verildi

Berkin Elvan'ın cenazesi Şişli'ye taşınırken istenmeyen görüntüler de ortaya çıktı. Şişli'de AK Parti koordinasyon merkezi ateşe verilirken Berkin Elvan'ın cenaze töreni sırasında da bir itfaiye görevlisi darp edildi.

İTFAİYE SÜRÜCÜSÜNE SALDIRI

Dolduruşa gelen bir grup, 'Üzerimize sürdün' gerekçesiyle cenaze kortejinin yakınından geçen bir itfaiye aracının sürücüsüne saldırdı. Öte yandan Türkiye'nin pek çok ilinde Berkin Elvan yürüyüşlerinde istenmeyen görüntüler ortaya çıktı.

Kortejin Darülaceze yakınlarından geçişi sırasında kalabalığın arasında kalan bir itfaiye aracına vurmaya başlayan bazı kişiler, aracı bırakıp kaçan itfaiye görevlisini E-5 Karayolu üzerinde yakalayarak darp etti. Araya giren kişiler tarafından bir minibüse bindirilen itfaiye görevlisi, bölgeden uzaklaştırıldı.

İŞTE O KARELER

Bu arada dolduruşa gelen bir grup da AK Parti'nin seçim ofisine saldırdı.

HAKİM VE SAVCILAR 'BERKİN' İÇİN YAZDI

Mecidiyeköy'de de polisler camları kırılan otobüsün içinde mahsur kaldı. Bir grup, Bomonti Karakolu’nun olduğu caddede duran Çevik Kuvvet otobüslerini tekmeledi.

Kalabalık itfaiye erine saldırırken....

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yepyeni bir Hürriyet deneyimi için Giriş yap, sana özel Hürriyet'in tadını çıkar.

Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız
Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Haberler sema huncateröristuefaUsain Boltistanbulrıdvan dilmenNobel ÖdülüPoyraz KarayelTarsus İdman YurduSELAHATTİN DEMİRTAŞfacebookseçim 2015Türkiyeöğretmenstajyer