Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 22ºC
09 Ekim 2015 23:07
GÜNDEM Haberleri

Hürriyet Ankara Temsilcisi

Hürriyet Ankara Temsilcisi

HÜRRİYET’in Ankara Temsilciliği görevini Deniz Zeyrek üstlendi. Bayrağı devreden Metehan Demir habercilik kariyerine Hürriyet’te devam ediyor.

Deniz Zeyrek 1972 yılında Kars’ta doğdu. Gazi Üniversitesi ile ODTܒde Kimya ve Biyoloji okudu. Gazeteciliğe 1994 yılında Evrensel Gazetesi’nde başladı. İlk sayısının yayınlandığı 13 Ekim 1996’da girdiği Radikal’de diplomasi muhabirliği, Ankara İstihbarat Şefliği, Haber Müdürlüğü ve Ankara Temsilciliği yaptı. Dış Politika haberciliği ve enerji diplomasisi alanında yoğunlaşan Zeyrek, uzun süre Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetiminde yer aldı. Bir dönem Diplomasi Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Deniz Zeyrek, Prof. Doğan Tılıç’ın koordinasyonunda hazırlanan “Türkiye’de Gazetecilik” adlı kitabın editörleri arasındaydı. Sedat Simavi Gazetecilik Ödülü sahibi olan Deniz Zeyrek, evli ve 1 çocuk sahibidir.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yepyeni bir Hürriyet deneyimi için Giriş yap, sana özel Hürriyet'in tadını çıkar.

Okuyucu Yorumları { Toplam 1 Yorum }
  • ayşe yaka18/12/2013 - 11:46
    nerede doğduysa doğdu ! ama adam gibi adam erkek gibi tam bir yürekli erkek ,allah anacığına bağışlasın derken hoş geldin deniz iyi ki geldin sen yakışıyorsun o koltuğa canım benim !
Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Haberler tskŞike davasızeytin ağacıyakalama kararıUğur DündarelazığpodolskiselfieYeşilçamsakatlıkKemal KılıçdaroğluSELAHATTİN DEMİRTAŞtrabzonsportweetliverpool