Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Neden yaptın Başak

Mustafa ÖZDABAK - Ümit TÜRK / DHA
8 Kasım 2013
  Neden yaptın Başak

  Adapazarı’ndaki ailesinin 3 gündür aradığı 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Başak Özdenoğlu, dün Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden atlayarak intihar etti.

  BOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Başak Özdenoğlu (23) dün sabah taksiyle İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne geldi. Araçtan çıkarak korkuluklara gelen genç kız, önce valiz, çanta ve cep telefonunu yere bıraktı, ardından da kendisini boşluğa bıraktı. Olay yerine giden Sahil Güvenlik ekipleri, Özdenoğlu’nun cesedini sudan aldı. Genç kızın Adapazarı’nda özel bir hastanede görevli babası Genel Cerrah Dr. Muzaffer Özdenoğlu ve annesi, acı haberi alır almaz İstanbul’a geldi.

  ‘ARAMIZ İYİ DEĞİLDİ’ 

  Yakınlarının yardımı ile polis merkezine gelen anne ve baba, daha sonra teşhis için Adli Tıp morguna götürüldü. Baba, “Son günlerde bizimle arası iyi değildi” diye konuştu.

  SALIDAN BERİ KAYIP

  Başak Özdenoğlu’nun geçen salı günü okula gitmek üzere evinden ayrıldığı, kendisinden haber alamayan ailesinin de kayıp başvurusu yaptığı ortaya çıktı. Genç kızın daha önce de Beykent Üniversitesi’nde iki yıl matematik okuduğu öğrenildi.

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/11/2013 - 2:22
  Allah rahmet eylesin...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/11/2013 - 8:45
  yazık etmiş kendine. ailelerin evlatlarının sorunu olduğu zaman daha hassas davranıp psikolojisini düzeltmeye çalışmalı, desteklemesi lazım. özellikle kız evlatlar daha hassas bu konuda.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/11/2013 - 8:21
  Ölüm seceneğinden daha iyi bir yol herzaman vardir be güzelim, yazik oldu sana, yalniz kaldin herhalde açilamadin, anlatamadin... Ailelere ders olmasi lazim, çocuklarinizla arkadaş olun, dost olun..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/11/2013 - 7:42
  Hükümet tarafından Gençlere yapılan baskının neticesi olsa gerek.Allah rahmet eylesin.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  08/11/2013 - 4:45
  Bir anne ve baba için en zor durum. İçleri yanıp , pişmanlık duyulan günlerin başındalar. Allah sabır versin. Toplum olarak oturup düşünme vakti geldi, nereye gidiyoruz bizi nereye götürüyorlar.
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding