Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Nabi Avcı'dan istifa açıklaması

AA
25 Ekim 2013
  Nabi Avcı'dan istifa açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 'Eskişehir'den belediye başkanlığına aday olmak için görevinden istifa ettiği' yönündeki iddialara ilginç bir yanıt verdi. Avcı, 'Bize teklif çok. Barselona ısrarlı, Los Angeles Lakers ciddi gibi geliyor' dedi.

  Bakan Avcı, beraberindeki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'la Muş'a geldi. Malazgirt ilçesinde Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan tarafından yaptırılan Meslek Yüksekokulunun açılışına katılan Bakan Avcı, "Eskişehir'den belediye başkanlığına aday olmak için görevinden istifa ettiği" yönündeki iddialarla ilgili gazetecilere açıklamada bulundu.

  "LOS ANGELES LAKERS CİDDİ GİBİ GELİYOR"

  İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Bakan Avcı, şöyle konuştu: "Messi, jübileni yapmadan Barcelona'nın teknik direktörü olarak gel diyor. Los Angeles Lakers'tan teklifler var. Chicago Bulls Michael Jordan'dan sonra zor durumda. Dolayısıyla bunların hepsini değerlendireceğiz. Ama Barcelona ciddi manada ısrarlı. Kısacası bize teklif çok. Ama Los Angeles Lakers ciddi gibi geliyor."

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/10/2013 - 23:59
  MUSTAFA KEMAL TURKIYE CUMHURIYETINI KURDU. MECAZI ANLAMDA YAZIYORUM. SAYIN YILMAZ BUYUKERSENDE ESKISEHIR CUMHURIYETINI KURDU. OLU TOPRAGI SERPILMIS SEHRIMIZI YENIDEN CANLANDIRDI. YENIDEN YARATTI.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/10/2013 - 23:23
  NABI EFENDI SEN KANADA BREZILYA DERKEN. BAK SAYIN ERSEN NELER YAPMIS.SEHRIMIZE.1976 DA AKADEMI BASKANI/ 1982 DE REKTOR. DUNYADA TEK OLAN ACIK OGRETIM FAKULTESINI KURDU. OSMANGAZI UNIVERSTESI ONUN ESERI.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/10/2013 - 23:17
  BU BEYFENDIDEN KÖY MUHTARI BILE OLAMAZ SAYGILAR GENC DINAMIK COK DIL BILEN SIYASET OKUMU$ AVRUPA DÜNYA GÖRMÜ$ GENCLER GELSIN YETER BU IHTYARLAR OTURSUNLAR KÖ$ELERINE GENCLERIN ÖNÜNÜ TIKAMASINLAR
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/10/2013 - 23:10
  Bu ülkenin birinci sorunu nitelikli öğretmen ve öğretim görevlisidir.Yüksek öğrenimde dünya 110'cusuyuz bu eğitimlemi muassır devletlerin arasına gireceğiz. Eğitim şart şart.!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/10/2013 - 23:06
  hadi nabi bakanım, olda görelim eskişehirden aday ama bir şartla, seçilemeyince istifa edeceksin milletvekilliğinden aramıza geleceksin...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  25/10/2013 - 22:58
  GIT BILECIGIN BELEDIYE BASKANI OL.OLMADI BOZUYUK. ODA OLMAZSA KOYLERDEN BIRINDE MUHTARLIGI KESIN ALIRSIN. ODTU MEZUNU OLMAK. SEHRIMIZI BOZAR. ANADOLU UNIVERSITESI MEZUNU OLSAYDIN BELKI.SANSIN OLURDU.
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding