Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Karısını bıçakladı, ambulans gelene kadar başında bekledi

Nedim KOVAN- Feridun ALTUNTAŞ/ FATSA(Ordu) (DHA)
18 Ekim 2013
  Dövdü, bıçakladı, başında bekledi

  Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde dün kendisinden boşanmak isteyen eşini parkta döverek 16 yerinden bıçaklayan ve başında oturup ambulans bekleyen 45 yaşındaki Mustafa İ. tutuklandı.

  Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde dün Atatürk Parkı’nda buluşan Mustafa İ. ve eşi Emine İ. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Mustafa İ. üzerinde taşıdığı bıçakla boşanmak isteyen eşi Emine İ.’yi vücudunun çeşitli yerlerinden 16 bıçak darbesiyle ağır yaraladı. Çevredeki vatandaşların 112 Acil Servis’i arayarak olay yerine ambulans istemesi üzerine Mustafa İ. bıçakladığı eşinin yanında oturarak ambulans bekledi.

  Ambulansla Özel Hastane’ye kaldırılan Emine İ. yoğun bakımda tedavi altına alınırken Mustafa İ. de polis tarafından gözaltına alındı. İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Mustafa İ. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

  Mustafa İ. ifadesinde, eşi Emine İ.’nin kendisinden boşanmak istediğini, aralarında tartışma çıktığını ve kendisine saldırdığını, bu nedenle bıçakladığını söyledi.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/10/2013 - 0:02
  Kadına kalkan eller kırılsın!!!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2013 - 23:19
  Bu bir cesit sevgi korku terk edilme korkusu sevdigine zarar verdiginin farkinda bile degil hata oldurdugunun kilinik tedavi sart Allah yardimcisi olsun acil sifalar
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2013 - 22:56
  Demek hanim efendi hakliyimis bosanmak isterken.....
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2013 - 21:41
  Gün geçmiyor ki bu tarz haberler olmasın. Geri kalmışlığın bir ibaresi.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2013 - 21:27
  yolcuyu engellememek gerektir..! madem ki kadin karar vermis ayrilmaya..bundan sonra birlesse ne olacak.porselen kirilmis bir kere.yapistirsan da nafile.yarin ipler gene kopacak hersey dahada kötü olacak. iste yurdumuz erkeginin bozuk ve cook mu cok zayih Ruhsal yapisi !
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2013 - 21:23
  Kadına şiddet in ağır ama ağır ceza ile önü alınır zannediyorum öyle yedi sene hapis bilmem ne kadarı infaz iyi halden şu kadar düş iki sene yat çık başka bir kadına tasallut et.Ver yirmi sene ama yirmi sene yatsın çıkınca bakalım kadına el kaldırabilecek mi.
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding