Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Rus milyarder Abramoviç Bozburun'da

Mustafa SARIİPEK/ MARMARİS (Muğla), (DHA)
15 Ekim 2013
  Rus milyarder Abramoviç Bozburun'da

  Muğla'nın Bodrum İlçesi’ne 163 metre uzunluğundaki 'Eclipse' adlı ultra lüks yatıyla gelen Rus milyarder Roman Abramoviç, sakinliğiyle ünlü olan Marmaris’in Bozburun Beldesi’nde ortaya çıktı. Cibcik Koyu’na demirleyen ünlü milyarder, ardından helikopterle tur attı.

  İngiliz futbol takımı Chelsea’nin patronu Rus milyarder Bodrum İlçesi’nden ayrıldıktan sonra 1.2 milyar dolarlık ’Eclipse’ adlı lüks yatıyla dün akşam saatlerinde Marmaris Bozborun Beldesi’ndeki Cibcik Koyu’na geldi. Geceyi lüks yatta geçiren Abromoviç, bugün sabah saatlerinde Bozbur çevresindeki koyları turladı. Rus milyarder Abramoviç, beraberindekilerle birlikte, hava kararmadan Bozburun ve çevresinde helikopteriyle tur attı. Ardından yata dönen Abramoviç, saat 17.30 civarında Cibcik Koyu’ndan ayrılarak başka bir koya hareket etti.

  Abramoviç’i ‘aşırı ilgi’ kaçırdı
  BODRUM’DAN BÖYLE GİTMİŞTİ

   

  RUS MİLYARDER ABRAMOVİÇ BOZBURUN' DA

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  15/10/2013 - 1:15
  bu Irbama bigun Gazteciler soru soruyuor" Bankanizda net kac para var" ? diye adam diyiorki , " soruyu sormadan oncemi yoksa sorduktan sonrami" diye cevap veriyior artik siz dusunun vay be
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  14/10/2013 - 23:26
  Türkiye cazip yatırım imkanları sunan dinamik bir ülke. Abramoviç sık sık ülkemizi ziyaret ediyor belkide yatırım planları var. kültür eğitim düzeyimizi arttırırsak bir çok işadamı burada yaşarken rahat ederse ardından yatırımlarda gelir. Turisti kaçırmak ülkeye zarar verir.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  14/10/2013 - 22:25
  peki bu yatin almanyanin hamburg kentinde blohm+voss tersanesinde yapildigini ve bir türk gemi mühendisininde bu yatin tasariminda ve yapiminda bulundugunu biliyormuydunuz?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  14/10/2013 - 21:59
  Gassaray gassaray cimbomu alda chelsea ye ortak et ey buyuk abram, yoksa batcak garibanlar bu gidisle
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  14/10/2013 - 21:04
  cennet ve cehennem dünyevi kavramlar mı diye insanı düşündürüyor..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  14/10/2013 - 21:02
  Acaba Eclipse' adlı ultra lüks yati altinda Deniz alti ile"mi yine geldi?Rus milyarder Roman Abramovich helicopter ucus izni almismi? Bunlara "a pek guvenilmez ona gore ? Abramovich ayni zamanda Putin "ile yakin dostdur cogu zaman beraber ozel ucakla ucar ve is partner "i.Umaririz sadece ziyaret?.
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding