Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Arınç: Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyesine katılmıyorum

SERKAN ERZURUMLU - İZMİR (İHA)
19 Ağustos 2013
  Arınç: Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyesine katılmıy

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İzmir’in Torbalı ilçesinde siyasetçi Ali Günaydın’ın oğlu ve İzmir Milletvekili Aydın Şengül’ün danışmanı olan Selman Günaydın ve Elif Tülücü’nün nikah törenine katıldı. Arınç nikahta, “Ben Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyelerine katılmıyorum. Çok istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan çiftler var. Ben sadece hayırlısı olsun diyorum” dedi.

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Torbalı’nın tanınmış simalarından siyasetçi Ali Günaydın’ın oğlu ve İzmir Milletvekili Aydın Şengül’ün danışmanı olan Selman Günaydın ve Elif Tülücü’nün düğün törenine katıldı.

  Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un kıydığı nikah sonrasında çift, evlenme cüzdanını Ak Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli’nin elinden aldı. Düğün merasimine İzmir milletvekilleri ve teşkilat üyeleri de katıldı.

  İŞTE NİKAH TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR

  Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Arınç, çifte mutluluklar dileyerek, aile olmanın önemine değindi. Uzun uğraşlar sonrasında bile hiç çocuk yapamayan ailelerin bulunduğuna dikkat çeken Başbakan Yardımcısı Arınç, “Ben Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyelerine katılmıyorum. Çok istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan çiftler var. Ben sadece hayırlısı olsun diyorum” diye konuştu.

  ARINÇ: BAŞBAKANIMIZIN 3 ÇOCUK ÖNERİSİNE KATILMIYORUM

   

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/08/2013 - 16:57
  İngiliz esprilerinden bile soğuk bu esprilere gülenlere hayret ediyorum.Ayıp yahu bizler Nasrettin Hoca'nın torunlarıyız!..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/08/2013 - 20:24
  Cocuk yapacaksin ozel kargo ile aninda Basbakanliga gondereceksin. ozaman agzindan cocuk lafi cikarmi.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/08/2013 - 19:51
  Alaettin Zırhlı bey, hem sormuşsunuz hem de sorarken yine kendiniz cevaplamışsınız, bana diyecek birşey kalmamış :)
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/08/2013 - 16:37
  MURAT YAREN; ben sana alakasını açıklayayım:bir tarafta 3 çocuk yapan kadın varken,diğer tarafta hiç çocuğu olmayan kadın,onu gördükçe büsbütün üzülür!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/08/2013 - 16:29
  PROVOKATİF WOMAN, bir kere de şu adam için doğru söylemiş deyin! İçinizdeki bu nefret sizi boğacak! Başbakan ne diyor; ben sadece tavsiyede bulunuyorum,alnına silah dayamıyorum! Bu mu kötü polis? Maksadı ne oy toplamak mı,peki oy için alınlarına silah mı dayıyor,siz neden taraftar kazanamıyorsunuz?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/08/2013 - 15:52
  Hur H; Kadını kapatmaktan bahsediliyor, baş örtüsünden değil. Burada sözü edilen türbandır, çarşaftır. Ve islami kesim değişik renklerde saç görünümü verilmiş türbanlardan başka ne icat etti?
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding