Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

AVM'de intihar şoku

DHA
22 Temmuz 2013
  AVM'de intihar şoku

  İstanbul Şişli'deki Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan bir alışveriş merkezinde, üzerinden kimlik çıkmayan genç bir kadın 6'ncı kattan atlayarak intihar etti. Zemine düşen genç kadın, olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerinde inceleme sürerken bir babanın küçük çocuğuna cesedi gösterme çabası ise vatandaşlar tarafından büyük tepki çekti.

  Kapıları saat 10:00'da açılan AVM'ye gelen genç kadın, kafe ve restoranların bulunduğu 6'ncı kata çıktı. Polisin incelediği güvenlik kamerası görüntülerine göre genç kadın, 10:17'de korkuluklara çıkarak müşterilerin ve çalışanların gözü önünde aşağıya atladı.

  AVM'DE KORKUNÇ ÖLÜM

  Görevlilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine giden polis ekipleri, inceleme yapmak için ceset üzerine branda çekti. Yapılan incelemede cesedin üzerinden kimlik çıkmadığı öğrenildi.

  "BİR ANDA ATLADI"

  Avusturya'dan gezmek için geldiği İstanbul'da bu olayla karşılaşan Bektaş Keskinkılıç, genç kadının ses çıkarmadan bir anda atladığını söyledi.

  KÜÇÜK YAŞTAKİ OĞLUNA CESEDİ GÖSTERMEYE ÇALIŞAN BABA

  Olay yeri polisinin ceset üzerinde yaptığı inceleme sırasında bir babanın, üzerine branda çekilmesine rağmen çömelerek küçük yaştaki çocuğuna cesedi göstermeye çalışması ise çevredeki vatandaşlar tarafından büyük tepkiye neden oldu.


  Savcılığın talimatıyla ceset, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  22/07/2013 - 10:37
  yorumların birçoğundan çıkan sonuç:atlayan kadın can derdinde bunu yorumlayanlar mal derdinde..o mal ne işe yarayacaksa..?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  22/07/2013 - 10:35
  kurbanlık koyun kesilirken, babaların çocuklarına izlettiği bir toplumda cinayetler de, şiddet de eksik olmaz..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  22/07/2013 - 10:27
  Bu harekette bir sorun yok ,doğal bir hareket. Biz toplum olarak bu kadın niçin intahar etti den çok böyle şeylerle uğraşırız.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  22/07/2013 - 10:23
  hem kadın hem çoçuk için üzüldüm.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  22/07/2013 - 10:14
  en büyük düşman cahillik. insan oğluna bunu neden yapar ? İntihar edenin Allah günahlarını affetsin, ailesine sabır versin..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  22/07/2013 - 10:13
  Allah affetsin. Bazen yükler taşınamaz oluyor. Küçük çocuğuna bunu gösterme gayreti içinde olan şahsa ise baba diyemiyorum. Ben yetişkin olarak bakmam, bu şahıs küçücük çocuğa göstermeye çalışıyor. Ne diyor, nasıl açıklıyor acaba?
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding