Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Kuşadası'nda vahşi cinayet

Latif SANSÜR / KUŞADASI (Aydın) (DHA)
10 Temmuz 2013
  Kuşadası'nda vahşi cinayet

  AYDIN’ın Kuşadası İLçesi’nde, Dora Özer takma isimli travesti 24 yaşındaki Hüseyin Uğur Özer, evinde bıçaklanarak öldürülmüş bulundu.

  Olay,dün akşam saatlerinde, meydana geldi. Hande takma isimli travesti telefonla aradığı birlikte yaşadığı arkadaşı Dora Özer takma isimli Hüseyin Uğur Özer’den haber alamayınca saat 18.00’de eve gitti. Kapıyı açtığında ev arkadaşı Özer’in cesediyle karşılaşan Hande takma adlı travesti polisi aradı. Bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenen Hüseyin Uğur Özer’in cesedi evdeki inceleme sonrası otopsi için morga kaldırıldı.

  Site sakinleri, blok çevresinde fuhuş ve hırsızlık olaylarının artması üzerine iki kez genel kurulda merkezi güvenlik kamerası sistemi kurulmasını kararlaştırdıklarını, iki travestinin yaşadığı bu eve giren çıkan birçok kişinin olduğunu söyledi. Katil zanlısının kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlatıldı, güvenlik kamerası görüntülerinin incelemeye alındığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/07/2013 - 11:47
  Sayın İbrahim Kurt yazdıklarınıza aynen katılıyorum. Ayrıca insanların yaşam tercihlerini kategorize etmeden sadece toplumun bir parçası olduklarını kabul ederek yaşamayı ne zaman öğreneceğiz merak ediyorum....
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/07/2013 - 11:38
  Bu insanlara toplumda daha çok yer verilse ve dışlanmasalar fuhuş gibi yollara başvurmazlar. Ön yargıları bir türlü yıkamıyoruz
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/07/2013 - 11:30
  Yaradilani severim yaradandan oturu.. Bugun insan gorunumlu,normal hayatlar yasayan ancak turlu hile yolsuzluk adaletsizlik ve gunahla aramizda dolasan onca mahlukattan cok daha masum ve de durust benim gozumde travestiler.kimse kimseden daha ustun degil!kimse kimseyi yargilayamaz!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/07/2013 - 11:26
  kuran da cinsiyet değiştirmek konusunda bir ayet yoktur. dolayısıyla burda islamın genel prensibi kaale alınır. yani her kul öteki dünyada yaptıklarının karşılığını görecektir. senin benim gibi. fark olmadan. ama dinini bilmez yobazlar dini kafasına göre yorumladıkları için bu insanlara karşıdırlar
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/07/2013 - 11:24
  sevda demirel sandım ama değilmiş neyse ölen kim olursa olsun yakınlarına allah sabır versin
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  10/07/2013 - 11:19
  fuhuş yapana özgürlük diyenler,başörtüsü takana aynı saygıyı gösterebilseydi bu ülkede sorunların büyük bir kısmı minimize olurdu.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding