Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Ankara ve İstanbul’da AK Parti mitingi

ANKARA
9 Haziran 2013
  AK PARTİ'DEN İKİ MİTİNG KARARI

  AK Parti’den, Gezi Parkı eylemlerine yönelik karşı adım geldi. AK Parti’nin dün İstanbul’daki MKYK toplantısından Ankara ve İstanbul’da iki miting kararı çıktı.

  Başbakan Tayyip Erdoğan, 15 Haziran Cumartesi günü saat 17.00'da Ankara’da, 16 Haziran Pazar günü de İstanbul Kazlıçeşme’de partisinin düzenleyeceği mitinglerle meydanlara çıkacak. Gezi Parkı eylemlerine yönelik, “Yüzde 50’yi evinde zor tutuyorum” diyen Erdoğan, bu mitinglerde gövde gösterisi yapacak. Hazırlıkları için kolların sıvandığı bu mitinglerin yaygınlaştırılması için de çalışmalar başladı. Erdoğan, MKYK’da Gezi Parkı eylemleri için, “istikrar hedef alınıyor” değerlendirmesi yaptı, iç ve dış destekçileri olduğunu belirttiği bu eylemleri bir çok çevrenin kullandığını savundu. Erdoğan, İstanbul ve İzmir’deki gösterilerde polisin tutumu nedeniyle hedef haline gelen vali ve emniyet müdürlerine de sahip çıktı.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  09/06/2013 - 11:23
  YAPILACAK AKP MİTİNGLERİ Akp Ankara da ve İstanbul da 2 büyük miting yapacakmış buna çok sevindim ve meraklandım. Sevindim çünkü karşı gösteri polis saldırısından iyidir. Meraklandım acaba nasıl mitingler olacak? Ben ve bütün dünya yapılacak bu mitingleri çok merak ediyoruz. Tabi ki herkez bu mi
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  09/06/2013 - 11:21
  gezi parki eylemcilerine bir sorum var: 2001'de ecevit hukumeti doneminde gecelik faizlerin yuzde 1500'lere firladigi, cebimizdeki paranin bir gecede ucte birinin uctugu donemde acaba nerelerdeydiniz? o krizin 13 agac kadar da mi onemi yoktu? niyet baska, ama size onu YEDIRMEYECEGIZ.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  09/06/2013 - 11:17
  Bu miting akp için çok masraflı olacak,binlerce kişiye mesaj çek,otobüs tahsis et,yiyecek içecek ayarla.Çok masraflı olacak çokkkkkkkkkkkkkkkkk...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  09/06/2013 - 11:16
  Çok yazık, bu halka bu şekildemi cevap verilecek ? Çıkıp sorulsa daha iyi değilmi,ne istiyorsunuz diye ?İnatlaşmak kutuplaşmaya götürür başka bir işe yaramaz.Türkiyede insanların hepsi ayaklanmış bu yol yanlış.
  Bu mitinglerde, herkes "TAYYİP İSTİFA" diye bağırırsa ne olacak ? Gergin olan ortamı daha da gerecek olan bu mitingler yapılmamalıdır. Onun yerine, " Halkımı dinleyerek, Topçu kışlasının yapılmasından vazgeçtim ve Taksim Meydanı' nın adını da Özgürlük Meydanı yaptım" der, Gezi Parkına giderdim.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  09/06/2013 - 11:00
  Herşeyin bir yükselme ,duraklama ve çöküş dönemi vardır bundan kurtulan hiç ama hiç yok. Bence buda böyle bitiyor.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding