Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Sivas'ta akıllara durgunluk veren olay

4 Mayıs 2013
  Sivas'ta akıllara durgunluk veren olay

  Sivas'ta Şubat ayında akıllara durgunluk veren bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Kangal İlçesi'nde bir evde ilişkiye giren 30 erkeğe Jandarma baskın düzenledi. Gözaltına alınanlardan 6'sı da tutuklandı.

  Sivas'ta yerel bir internet sitesinde Mehmet Bakır imzasıyla 14 Şubat'ta yer alan habere göre, bir evde toplanan 30 erkek cinsel ilişkiye girdi. Bu arada içlerinden biri cinsel ilişki teklifini kabul etmedi ve evden kaçtı. Jandarma'ya giden kişi, durumu anlattı. Jandarma belirtilen adrese baskın yaptı ve onlarca erkeği gözaltına aldı.

  Savcılığa çıkarılan 30 kişiden 6'sı tutuklandı.

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/05/2013 - 12:04
  Bir ara islami yazar bir kadın iki erkeğin aynı otel odasında kalmasının uygun olmayacağını söyleyince kendine modern diyen kesim yaygarayı basmıştı.Onların getirdikleri nokta bu işte.Ne sosyoloji,ne psikoloji bilirler ama her konuda fikirleri vardır,yeterki ahlak olmasın.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/05/2013 - 12:04
  Kangal gibi muhafazakarlığın tavan yaptığı bri ilçede eşcinselliğin bu düzeyde yaşanıyor olması basit bir sosyoljik yorumla geçiştirlemez. Üzerinde ciidi çalışma gerektirir.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/05/2013 - 11:58
  içine kapanık her toplumda bu tür sapıklıkların olması gayet doğal. Ensest ilişkilere yönelik neden hiç bir haber yok zannediyorsunuz medyada. Baskı altında tutulan içgüdülerin patlaması böyle oluyor işte. Toplumumuz cinsellik konusunda tam bir saatli bomba..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/05/2013 - 12:02
  Bu 30 ruh hastası,kişilik bozukluğu,sapık insanı arasan bir araya toplayamazsın.Allah cezalarını versin.Bu ülkede gaylar içinde bir gay genelevi şart.Hemcinslerimizden bile korkar olduk.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/05/2013 - 12:02
  Lut'u da (gönderdik). O, kavmine demişti ki: Gerçekten siz, daha önce hiçbir milletin yapmadığı bir hayasızlığı yapıyorsunuz!-Ankebut 28. Lut'u da (peygamber olarak kavmine gönderdik.) Kavmine şöyle demişti: Göz göre göre hala o hayasızlığı yapacak mısınız?-Neml 54.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  04/05/2013 - 11:32
  YASAKLARIN DOZAJI ARTTIKÇA DAHA NELER YAŞAYACAĞIMIZI GÖREBİLMEMİZ İÇİN NE BEKLİYORUZ ACABA ? ÇOLUĞUMUZA ÇOCUĞUMUZA UZANMALARINI MI? NE OLUR TEK TEK OLAYLARA DEĞİL BUNLARIN ALTINDAKİ PSİKOLOJİK VE SOSYOLOJİK NEDENLERLE İLGİLENELİM YANİ AZICIK DÜŞÜNELİM LÜTFEN!!!!!!
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding