Gündem Haberleri

  23 yıl sonra aynı kötü kader

  Hürriyet Haber
  15.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Baba ile oğulun dramı

  1977'de, üç aylıkken yetim kalan Kadir, yıllar sonra babası gibi düğündeki bir kavgayı ayırmak isterken yaşamını yitirdi.

  HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde eşine ender rastlanan bir olay yaşandı. Baba ile oğul 23 yıl aradan sonra aynı kaderi paylaşarak aynı şekilde yaşama veda etti. Baba Mehmet Taş, 1977 yılında bir yakının düğününde çıkan kavgayı ayırmak isterken başına isabet eden taş ve sopa darbeleriyle ağır yaralanıp kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

  Annesi de terk etti

  Daha 3 aylık bebekken babasını yitiren Kadir Taş ikinci darbeyi de kendisini terk ederek başkasıyla evlenen annesinden yedi. Yakınları tarafından büyütülen Kadir Taş, geçtiğimiz mart ayında komşuları Aysel Cingöz ile Mehmet Çimen'in Ekenler Sineması düğün salonundaki düğününe gitti. Bu düğünde de kavga çıktı. Kadir Taş da 23 yıl önce babasının yaptığı gibi düğünde çıkan kavgayı ayırmak için tarafların arasına girdi.

  Başından yaralandı

  O da babası gibi başına aldığı darbeler sonucu ağır yaralandı. Talihsiz genç 1.5 ay yoğun bakımda kaldığı Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Baba-oğulun 23 yıl aradan sonra aynı kaderi paylaşması yakınlarını yasa boğdu. Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı