Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Genç kızı kaçırıp tecavüz ettiler

Ömer PINAR/ ŞANLIURFA, (DHA)
27 Mart 2013
  Genç kızı kaçırıp tecavüz ettiler

  GAZİANTEP’te yolda yürürken kaçırılarak Şanlıurfa’ya getirilen ve kilitlendiği bir evde 3 kişinin tecavüzüne uğrayıp, fuhuşa zorlandığını söyleyen genç kız, pencereden çığlık atarak yardım istedi. Çığlıklarını duyan vatandaşların ihbarının ardından polis tarafından kurtarılan 20 yaşındaki G.İ.’yi kaçırıp tecavüz ettiği ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı.

  Olay, dün akşam saatlerinde Atatürk Mahallesi’nde meydana geldi. Atatürk Mahallesi’nde apartmanın penceresinde genç bir kızın yardım çığlığı attığını duyanlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis, kaçırılarak 2 gündür kilitli tutulduğunu söyleyen genç kızı, balkondan içeri girerek kurtardı. Polisin ifadesine başvurduğu G.İ. adlı genç kız, geçen pazartesi günü öğleden sonra yolda yürürken tanımadığı kişiler tarafından zorla otomobile bindirilerek kaçırıldığını ve Şanlıurfa’ya getirildiğini söyledi. Polislerin kurtardığı evde, kendisini kaçıran 3 kişinin tecavüzüne uğradığını söyleyen G.İ., "Gaziantep’te yürürken beni otomobile bindirerek kaçırarak getirildiğim evde 3 kişinin tecavüzüne uğradım. Bana, fuhuş yapmam konusunda baskı yaptılar ve şiddet uyguladılar. Ellerimi bağlayıp, eve kilitledikten sonra bıraktılar. Ellerimi çözerek pencereye çıkarak yardım istedim" dedi. İfadesi alınan genç kız polislerin bilgilendirmesi ile Gaziantep’ten Şanlıurfa’ya gelen ailesine teslim edildi.

  Olaya ilişkin soruşturma başlatan polis, genç kızı kaçırarak tecavüz edip fuhşa zorladığı ileri sürülen A.D., C.Y. ve İ.C.’yi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheliler, sorgulamalarının ardından, ’tecavüz’, ’cinsel istismar’, ’yaralama’ ve ’kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından adliyeye sevk edildi.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  27/03/2013 - 19:00
  tutukla iki gün sonra serbest bırak. ne olacak, milletin tecavüz ettiği yanına kar kalıyor. Hal böyle oluncada her geçen gün artıyor işte.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  27/03/2013 - 16:46
  Bu yapılanlara en ağır cezalar verilmeli,verilmez'se sonumuz çook kötü olur .
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  27/03/2013 - 16:40
  Bunu yapanlar nasıl bir vicdana sahipler? Bir kadın tarafından dünyaya getirildiklerini hiç mi düşünemiyorlar? Hadi hepsini geçtim, İNSAN olduklarının hiç mi farkına varamıyorlar? Siz insansanız eger ben insan oldugumu reddediyorum arkadaş...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  27/03/2013 - 16:33
  Ahlaksız, karaktersiz, asalak pislikler...
  Keske "Alkol ve sigara" yasag'i icin gosterilen hassasiyet tecavuz icin de gosterilebilse!!!
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  27/03/2013 - 16:28
  nekadar kolay sokakta gördüğün kızı at arabaya kaçır...! insanmısınız siz acaba?
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding