Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Sokakta çıplak çift şoku

Ramazan ALMAÇAYIR, İstanbul DHA
19 Mart 2013
  Sokakta çırılçıplak

  Kadıköy'de dün sokakta çırılçıplak bir kadın ve erkeği gören vatandaşlar gözlerine inanamadı. Şaşırtan olay Hasanpaşa semtinde meydana geldi.

  Sokakta çırılçıplak iki kişiyi gören mahalle sakinleri bir taraftan polisi ararken diğer taraftan da ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Genç bir erkeğin kendisi gibi çıplak kadını dışarı çıktıkları daireye sokmaya çalıştığını gören mahalle sakinleri evlerinden aldıkları battaniyeleri çıplak kadın ve erkeğin üzerine örttü.

  KADIKÖY'DE ÇIPLAK ÇİFT ŞOKU / WEB TV 
   
  POLİSE HABER VERDİLER

  Haber verilmesi üzerine polis ekipleri de kısa sürede olay yerine geldi. Üzerinde vatandaşların örttüğü battaniyeye sarılı çıplak erkeği gören polis, genci hemen ekip otosuna bindirip polis merkezine götürdü. Çıplak kadını çıktığı daireye sokan polis, kadın elbiselerini giyerken ne olup bittiğini araştırmaya başladı.

  MAHALLELİ : KADIN DEMİRLERE TUTUNMUŞ, ERKEK ONU ÇEKİYORDU

  Mahalle sakinlerinden bir kadın polise, "ikisi de çırılçıplaktı, kadın demirlere tutunmuş adam onu çekiyordu ama ikisi de çırılçıplaktı" diye bilgi verdi. Şoka giren mahalle sakinlerinden başka bir kadın ise, "ikisi de çırılçıplaktı üzerine battaniye attık" diye konuştu. Polis ekipleri elbiselerini giyen kadını da daireden çıkarıp ekip otosuna bindirerek polis merkezine götürdü.

  KADIN : EVDEKİ YEĞENİN CİNSEL SALDIRISINA UĞRADIM

  Adının N. Ç.(39) olduğu öğrenilen kadın ifadesinde, kendisinin televizyon dizilerinde rol aldığını ve setlerde görev yapan S,Y ile tanıştıklarını belirterek "S.Y isimli arkadaşının evine gittiğini bu sırada evde bulunan S.Y'nin yeğeni M.B'nin kendisine cinsel saldırıda bulunduğu için dışarıya kaçtığını" söylediği öğrenildi.

  KADININ SUÇLADIĞI GENÇ: KENDİ İSTEĞİYLE BİRLİKTE OLDUK

  Garip olayın diğer tarafı 18 yaşındaki M.B ise, "iki ay önce İstanbul'a gelip dayısı S.Y'nin yanında kalmaya başladığını, N.Ç ile kendi isteğiyle birlikte olduklarını, ancak çırılçıplak dışarıya kaçmaya çalışınca engel olmak için ardından koştuğunu" söylediği öğrenildi. Polis merkezinde ifadeleri tamamlanan M.B ve N.Ç adliyeye sevk edilecek.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/03/2013 - 19:48
  Türkiyede hersey olabilir,aklina gelen basinada gelebiliyor Türkiyemizde.Herkezi ve her davranisi anlamayada herkez mecbur degil.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/03/2013 - 19:16
  gazi korkmaz:klavye basindan iki kisiyi sapik ilan ediyorsunuz.bu ozgurlugu onlara da tanimak lazim.ciplakliga karsi olmak icin tecavuzu bile hos gormek seviyesine gelmissiniz.asil sapiklik budur bence.kilik kiyafetle sapiklik yikaniyor sanacaklar.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/03/2013 - 19:07
  "cinsel saldırı "demişte anlamadım.Nasıl ikiside çırılçıplak ki?yahu herkeste bir masal ki sormayın...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/03/2013 - 18:48
  BU SAPIKLARIN İNŞALLAH UTANACAĞI BİR ÇOÇUKLARI YOKTUR.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/03/2013 - 18:37
  birileri ciplaklari gormesin diye battaniye atmislar.insan haklari turkiyede yok.en guzel ispati budur.ciplak olmasalar battaniye mi atacaktiniz yoksa ayiracak miydiniz? bu haberi yapan kisiye bravo diyorum.harika yakalamis.bize ayna tutmus.insanlik bitmis barbarlik kol geziyor
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  18/03/2013 - 18:36
  Can havliyle sokağa kendini atmış olabilir burda kadını aşağılamak için ellerinden geleni yapıyorsunuz resmen adam 38 kadın 18 olsa o zaman tecavüz sadece olmuyor bu yaştaki genc erkeklerde tecavüz ediyor. Lütfen vicdanınız sesini dinleyin yazarken
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding